Riverdale S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High

S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High

S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High

Archie pobízí Mad Doga, aby začal chodit na Riverdaleskou střední a přidal se k fotbalovému týmu. Jughead se setkává s panem Chippingem, který mu nabídne místo na elitní škole zvané Stonewallská přípravka. Veronica má obavy, když se na veřejnost dostanou informace o jejím zapojení do Hiramova zatčení. Kevin se hlásí o místo ve školních novinách Modrá a zlatá, aby odškodnil to, co udělal Betty. A Cheryl se postaví panu Honeymu, novému řediteli školy.

16.10.2019
798 000
42 minut

Základní info:

Režie: Pamela Romanowsky
Scénář: Michael Grassi & Will Ewing

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Skeet Ulrich (FP Jones), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Trinity Likins (Jellybean Jones), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Eli Goree (Mad Dog), Wyatt Nash (Charles Smith), Sam Witwer (pan Chipping), Kerr Smith (pan Honey), Bernadette Beck (Peches 'N Cream), Matthew Yang King (Marty Mantle), Colin Lawrence (kouč Clayton),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Koňo

Nejde mi spustit video a ani se mi tu nikde neukazuje, jen upoutávka. Můžete mi poradit???

2.11.2019 | 14:35:59
AmandaClark

Nuda nuda nuda! A to vystúpenie Veronicy trápne, to už ani nehovorím o tom hniezde v kancelárii nového riaditeľa :D Už aby boli jarné prázdniny…

22.10.2019 | 21:20:22
fanta2pomeranc

Kdysi se mi hudební čísla v tomto seriálu líbila, pak jsem je tolerovala, teď už mi lezou krkem. … Jsem zvědavá, co bude s Jugem.

21.10.2019 | 13:12:51
Valde

@MarekKovacWho­vian To samý si taky říkám… Neměl by být tak pohromadě jak je…

20.10.2019 | 13:06:21
MarekKovacWhovian

Jedna z tých slabších epizód pre mňa. Jedna vec čo mi veľmi nesedí je to, že ako môže Jason byť v takom stave akom je? Po toľkých rokoch už by z neho dávno bola len kostra. Zatiaľ čo v seriáli vyzerá akoby bol z hrobu vybratý týždeň po smrti.

překladatel
19.10.2019 | 18:46:29
bloody_maniac

Chtěla bych aby tam byla víc Toni, vypadá to, že tam je jenom kvůli Cheryl a ne sama sobě. Jinak se mi ten díl líbil. :)

18.10.2019 | 10:35:35

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás