Riverdale S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High

S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High

S04E02: Chapter Fifty-Nine: Fast Times At Riverdale High

Archie pobízí Mad Doga, aby začal chodit na Riverdaleskou střední a přidal se k fotbalovému týmu. Jughead se setkává s panem Chippingem, který mu nabídne místo na elitní škole zvané Stonewallská přípravka. Veronica má obavy, když se na veřejnost dostanou informace o jejím zapojení do Hiramova zatčení. Kevin se hlásí o místo ve školních novinách Modrá a zlatá, aby odškodnil to, co udělal Betty. A Cheryl se postaví panu Honeymu, novému řediteli školy.

16.10.2019
798 000
42 minut

Základní info:

Režie: Pamela Romanowsky
Scénář: Michael Grassi & Will Ewing

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Skeet Ulrich (FP Jones), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Trinity Likins (Jellybean Jones), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Eli Goree (Mad Dog), Wyatt Nash (Charles Smith), Sam Witwer (pan Chipping), Kerr Smith (pan Honey), Bernadette Beck (Peches 'N Cream), Matthew Yang King (Marty Mantle), Colin Lawrence (kouč Clayton),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Cheryl byla fakt dobra jak to zvladla udělat po svem a to jak se pomstila řediteli že dala vosi hnizdo do jeho kancelaře to fakt nemělo chybu, a Veronica fakt neměla chybu jak se rozhodla bojovat sama za sebe.

20.5.2020 | 20:23:59
Riv+Aus

Díl se mi líbil,ale přeci jen slabší než ostatní takže za mě 80%

25.11.2019 | 17:00:33
AmandaClark

Nuda nuda nuda! A to vystúpenie Veronicy trápne, to už ani nehovorím o tom hniezde v kancelárii nového riaditeľa :D Už aby boli jarné prázdniny…

22.10.2019 | 21:20:22
fanta2pomeranc

Kdysi se mi hudební čísla v tomto seriálu líbila, pak jsem je tolerovala, teď už mi lezou krkem. … Jsem zvědavá, co bude s Jugem.

21.10.2019 | 13:12:51
Valde

@MarekKovacWho­vian To samý si taky říkám… Neměl by být tak pohromadě jak je…

20.10.2019 | 13:06:21
MarekKovacWhovian

Jedna z tých slabších epizód pre mňa. Jedna vec čo mi veľmi nesedí je to, že ako môže Jason byť v takom stave akom je? Po toľkých rokoch už by z neho dávno bola len kostra. Zatiaľ čo v seriáli vyzerá akoby bol z hrobu vybratý týždeň po smrti.

překladatel
19.10.2019 | 18:46:29
bloody_maniac

Chtěla bych aby tam byla víc Toni, vypadá to, že tam je jenom kvůli Cheryl a ne sama sobě. Jinak se mi ten díl líbil. :)

18.10.2019 | 10:35:35

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás