Riverdale S05E02: Chapter Seventy-Eight: The Preppy Murders

S05E02: Chapter Seventy-Eight: The Preppy Murders

S05E02: Chapter Seventy-Eight: The Preppy Murders

Bettyino a Jugheadovo vyšetřování nabírá na obrátkách, když se jim ozve Bret. Archie musí učinit nemožné rozhodnutí, když osoba zodpovědná za smrt jeho otce potřebuje pomoc. Veronica a Hermosa přicházejí s plánem, jak přimět Hirama k předčasnému odchodu do důchodu a Cheryl učiní obchodní tah.

27.1.2021
520 000
42 minut

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Janine Salinas Schoenberg & Devon Turner

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Molly Ringwald (Mary Andrews), Wyatt Nash (Charles Smith), Trinity Likins (Jellybean Jones), Martin Cummins (Tom Keller), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Barbara Wallace (Rose Blossom), Sean Depner (Bret Weston Wallis), Sarah Desjardins (Donna Sweett), Mishel Prada (Hermosa Lodge), Kett Turton (David), Ryan Robbins (Frank Andrews), Arabella Bushnell (Cricket Blossom), Jordan Robinson (Toby), Billy Wickman (Hunter Malloy), Marion Eisman (Doris Bell), Marlon Kazadi (Malcolm Moore), Alexander Lowe (Fester Blossom), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.), Blake Stadel (George Augustine),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Charlese jsem začal podezřivat když mi došlo že napichl telefony nebo že měl volny přistup do domu ale nikdy by mě nenapadlo že ty nahravky a vraždy pachaji dva ruzni lide ale jinak musim řict že Charles je fakt dobry jako Dexter že zabiji jen ty co si to zaslouži, jinak musim řict že jsem zvědav kdo se toho ještě učastnil a jinak nemělo chybu jak si Cheryl vzala dovolenou a pak se vratila domu a byla rada že ma v rukou zpatky otěže jinak musim řict že Hermosa a Veronica byly perfektni jak donutili otce vzdat se trunu a ještě jsem nečekal že Hermiona požada Hirama o rozvod.

26.2.2021 | 18:05:51
Lejaaaak

Za mě opět super.

8.2.2021 | 15:58:01
Sparkles123

Jako JB budiž, ale toho Charlese pěkně odbili.. Betty najednou okamžitě vše dojde a on se ochotně ke všemu přizná a nechá se zavřít? To mě trochu zklamalo..

6.2.2021 | 16:25:01
fanta2pomeranc

JB není překvapení, Charles není překvapení… Archiv se zbláznil, baseballovou pálkou rozmlátil televizi, ale všem to přijde ok. … A jede se dál. Víc bych to neřešila.

30.1.2021 | 21:18:39
Stardos

Mně zase ta věc okolo Jellybean smysl dávala a hlavně na to i v minulé sérii docela připravovali – JB se objevovala tak, aby si divák byl schopen spojit indicie. Navíc děcka jsou v dnešní době kreativní – tohle mi přijde daleko více reálné, jak celý Edgar a jeho farma :D Co mě naopak mrzí je Charles – jasně, všichni jsme věděli, že to někam eskaluje, ale nelíbí se mi, že to vyřešili celé v jednom díle a hlavně když se Charles v tom stejném projevil.

30.1.2021 | 20:19:31
domin04cze

Absolutní hovadina, nerozumím už, co se v tomto seriále děje. Charles se dal předpovídat z předchozích episod ale JB??? Ty scénáristi asi opravdu už přišli o mozek, protože jestli SKUPINA DĚTÍ dokázala točit videa, kde napodobují vraždy, tak už opravdu nevím, co si o tom seriálu mám myslet. Dal jsem tomu 40% jen za Archieho, protože je to snad jediná postava, která je dobře zahraná a jeho příběh dává nějaký smysl.

28.1.2021 | 12:19:59
simprch

noice

28.1.2021 | 11:15:32

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

cz50%

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

Místo toho, abychom nyní sledovali naše hlavní hrdiny na vysokých školách, se posuneme v čase o sedm let, kdy už mají všichni školní život a dokonce i jiné milníky za sebou. Co je ale čeká po návratu do Riverdale?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás