Riverdale S05E06: Chapter Eighty-Two: Back To School

S05E06: Chapter Eighty-Two: Back To School

S05E06: Chapter Eighty-Two: Back To School

Archie, Betty, Veronica a Jughead se připravují na jejich první den coby noví učitelé na Riverdaleské střední. Když se v Riverdale nečekaně objeví Chad, Veronica svého manžela ostatním představuje. Jakmile si uvědomí, že jsou bez finančních prostředků, obrátí se Archie a Toni na Cheryl, aby jim pomohla znovu rozjet fotbalový tým a roztleskávačky. Betty, Kevin a Alice sledují stopu, když se dozví, že je Polly v možných nesnázích.

24.2.2021
596 000
41 minut

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Ariana Jackson

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Chris Mason (Chad Gekko), Martin Cummins (Tom Keller), Peter Bryant (Waldo Weatherbee), Tom McBeath (Smithers), Barbara Wallace (Rose Blossom), Marion Eisman (Doris Bell), Adeline Rudolph (Minerva Marble), John Prowse (Dreyfus), Kyra Leroux (Britta),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Archie za každou cenu chce vybudovat tym fotbalistu aby porazil Hirama a aby město mělo naději ale i tak musim řict že nemělo cyhbu jak se ptal Veronicy a Chad byl na něj fakt sprosty ale aspon si to Veronica srovnala a penizemu dala a jsem zvědav jestli Chad do budoucna bude zpusobovat problemy Archiemu když si mysli že ma o Veronicu zajem jinak nemělo chybu jak si to Betty s Archiem rozdavala zrovna v autě když školu zapalili Stonewalšti a to že Hiram mu nechal zapalit dum to bylo fakt přes čaru a jsem zvědav jak na to Archie zareaguje jinak nemělo chybu jak Toni obnovila Vixenky přes namitky Cheryl a to jak si dala Cheryl nohy na stul v Toniině kancelaři to bylo fakt perfektni a jsem zvědav na Juga jak bude ve svem patrani pokračovat

14.3.2021 | 22:21:39
Valde

@Lucka.lukaso­va007 tady si ho nepustíš. Jedině přes Netflix :)

14.3.2021 | 1:02:20
Lucka.lukasova007

Vysvětlíte mi někdo prosím kde si mám pustit tenhle díl? Já vůbec nevím jak se to ovládá

11.3.2021 | 10:00:16
Sandra ndra

Tyto díly jsou velmi napínavé! Strašně mi k sobě sedí Archi a Betty. Doufám že to mezi něma bude ještě lepší a časem s tím vyjdou na veřejnost! Pevné doufám že mezi Archiem a Veronikou už nic nebude.

26.2.2021 | 22:25:17
Car

je to tak paradne se to zase rozjelo, jediny co me fakt leze na nervy jsou ty vztahy… Tabitha jako novy partner in crime pro Jugheada (a po sleze i neco vic), vzhledem k tomu, ze jsou na sebe s Betty viditelne stale urazeni, skoda mluvit, snad to rychle zacne a zase skonci… Betty a Archie na to se teda taky neda divat a o to vic jak moc bylo bylo po tomto dile videt jak Archie tajne ,,vzdycha" stale po Veronice… chtelo by to fakt trosicku ubrat na tech vztazich, chapu ze tvurci maji potrebu na chvili ,,sokovat" ale tohle je fakt strasne moc evidentni az to hezky neni …

26.2.2021 | 0:00:12
fanta2pomeranc

Mám pocit, že to opravdu chytilo druhý dech. Jen tak dál…ale to vlezlý Shallow zase z hlavy do večera nedostanu :D

25.2.2021 | 12:42:32
simprch

Poslední 3 díly to bylo pokaždé o něco lepší. Za mě super změna a jen tak dál!

25.2.2021 | 11:17:30
MarekKovacWhovian

Celkom ok keby sa dalo dám 70 percent. Ale koniec bol super.

překladatel
25.2.2021 | 10:57:51

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E15: Chapter Ninety-One: The Return of the Pussycats

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás