Riverdale S05E07: Chapter Eighty-Three: Fire in the Sky

S05E07: Chapter Eighty-Three: Fire in the Sky

S05E07: Chapter Eighty-Three: Fire in the Sky

Kráčejíc ve šlépějích dědy Artieho začíná Archie s náborem nových dobrovolníků k riverdaleskému hasičskému sboru. Toniin pokus vylákat Cheryl z Thornhillu zpátky do běžného života v Riverdale vede k většímu napětí mezi nimi. Vyšetřování zavede Betty, Alice a Kevina ke konfliktu s Hiramem. Když Veronica přijde s riskantním plánem na podporu místních podniků, Jughead a Tabitha začnou odhalovat starou záhadu týkající se několika podivných zpozorování ve městě.

10.3.2021
523 000
42 minut

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Ted Sullivan

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Martin Cummins (Tom Keller), Barbara Wallace (Rose Blossom), Sommer Carbuccia (Eric Jackson), Ryan Faucett (Bernardo Bixby), Adeline Rudolph (Minerva Marble), Alvin Sanders (Pop Tate), Greyston Holt (Glen), David Lereaney (velitel Russell), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.), Carmen Aguirre (Deanna Harper), AC Bonifacio (tancující Vixenka), Sam Scherzer (David Archer), Brahm Taylor (Earl),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Cheryl opět přebrala otěže Vixenek a stala se spolukapitankou a to jak pak jednala sama bez Toni tak to nemělo chybu a jinak jsem zvědav jak se Cheryl domluvi s tou odhadkyni ktera přišla na ten podvod, jinak musim řict že nemělo chybu jak si Veronica nechala natisknout penize aby pozvedla ekonomiku a taky nemělo chybu jak koupila hasičsky auto a nemělo chybu jak Eric chtěl Hirama zabit a Archie ho musel uklidnit a to jak vběhnul do toho domu to bylo fakt odvažne a jsem zvědav jak bude pokračovat Jugovo vyšetřovani protože je to jak ve stylu Akt X, a jinak jsem zvědav kdo by mohl byt seriovy vrah jestli je to někdo z města nebo cizinec.

24.3.2021 | 16:16:43
Mishka

Nějak mě to přestává bavit a zajímat :(

15.3.2021 | 15:24:56
Valde

Nevím jak vy, ale já jsem čekal, že po tom 7 letem časovém skoku zmizí konečně ta jejich střední škola. A nakonec se 80% příběhu zase odehrává tam…

14.3.2021 | 10:03:32

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

Co jednotlivé postavy čeká po časovém skoku?

Místo toho, abychom nyní sledovali naše hlavní hrdiny na vysokých školách, se posuneme v čase o sedm let, kdy už mají všichni školní život a dokonce i jiné milníky za sebou. Co je ale čeká po návratu do Riverdale?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás