Riverdale S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

Během školních příprav na setkání s rodiči Archieho zaskočí, když se v Riverdale objeví jeho armádní generál s nečekanými novinkami. Cheryl se brání, když se doslechne, že se Hiram a Reggie zajímají o převzetí javorových hájí Blossomových. Jugheadův neobvyklý způsob, jak si poradit se spisovatelským blokem, vyvolává v Tabithě obavy o jeho bezpečí. Betty a Alice se dočkají nečekaných návštěvníků.

cz sk
31.3.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Chrissy Maroon

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Chris Mason (Chad Gekko), Barbara Wallace (Rose Blossom), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Wyatt Nash (Charles Smith), Hart Denton (Chic), Peter Bryant (Waldo Weatherbee), Greyston Holt (Glen Scot), Sommer Carbuccia (Eric Jackson), Adeline Rudolph (Minerva Marble), Ryan Robbins (Frank Andrews), Phoebe Miu (Jessica), Peter Kelamis (Sam Pansky), Alix West Lefler (Juniper Cooper), Bentley Storteboom (Dagwood Cooper), Tom McBeath (Smithers), Gardiner Millar (generál Taylor),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Hiram vymysel fakt skvěly plan jak potopit Riverdale a jsem zvědav jestli se z toho město vzpamatuje ale nemělo chybu jak si to Chic a Charles namiřili k Betty domu a tam je svym zpusobem ohrožovali ale jinak musim řict že nemělo chybu jak Betty bodla Glena nečekal jsem to od ni čekal jsem že situaci dokaže zvladnout lip ale jinak musim řict že dvojčata jsou fakt dobra jak už v sobě citi zabikjacke geny a nemělo chybu jak Glen řekl Betty že piše o jeji rodině disertačku a jinak jsem zvědav jak dopadne mise Betty když se vydava na osamělou jizdu, a jinak jsem zvědav jak to bude s Archiem když mu general pohrozil, a jinak je mi lito Veronicy ale nějaky podraz jsem čekal a jsem zvědav jak to vyřeši a taky by mě zajimalo co se stalo s Jugem.

7.4.2021 | 23:52:31
Poolverine

Cringe.

překladatel
4.4.2021 | 22:01:54
Stardos

Asi budu párkrát měnit hodnocení, protože tohle musím nějak vstřebat :D

Edit: Ve výsledku souhlasím s jedním postem na redditu. Když neberou tvůrci zápletku vážně a nesnaží se o co největší nesmysly (farma), tak to dopadne vcelku dobře. Tenhle díl mi docela připomněl druhou sérii.

2.4.2021 | 15:31:10
Fryderyk

čím dál horší

2.4.2021 | 10:07:05
MarekKovacWhovian

To bola veľmi veľmi ale že naozaj veľmi zlá a divná epizóda…

překladatel
1.4.2021 | 9:48:50
VictoriaF

Slovy z upoutávky na další díl: What the hell just happened?!

1.4.2021 | 8:22:55

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás