Riverdale S05E11: Chapter Eighty-Seven: Strange Bedfellows

S05E11: Chapter Eighty-Seven: Strange Bedfellows

S05E11: Chapter Eighty-Seven: Strange Bedfellows

V důsledku hromadného útěku z Hiramovy věznice se Archie ujímá velení, aby byli zbylí trestanci na útěku pochytáni. Tabitha žádá Betty o pomoc, když si uvědomí, že Jughead zmizel. Když Penelope opět vstoupí na scénu, začne být Cheryl podezřívavá vůči jejím záměrům.

11.8.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Tessa Blake
Scénář: Aaron Allen

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Cole Sprouse (Jughead Jones), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Barbara Wallace (Rose Blossom), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Martin Cummins (Tom Keller), Peter Bryant (Waldo Weatherbee), Ryan Robbins (Frank Andrews), Phoebe Miu (Jessica), Tom McBeath (Smithers), Azura Skye (Darla Dickenson), Juan Riedinger (Dodger Dickenson), Sandy Robson (Ted Bishop), Adrian Hough (Doc), Trevor Stines (Jason Blossom), Fred Henderson (guvernér Dooley),…

Foto: The CW

Trailer k druhé polovině páté řady:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Asi bych na úvod normálně nedala plný počet, ale když začala melodie z Hair, tak jsem měla radost. Většinou mě to zpívání štve, ale dneska fakt stylově použité.

12.8.2021 | 16:31:19
MarekKovacWhovian

Po poslednej hrôzostrašnej epizóde pred 4 mesiacmi sa Riverdale opäť vracia. Tentokrát už s normálnou epizódou, ktorá za mňa bola veľmi dobrá :)

překladatel
12.8.2021 | 15:46:20
ilona89

Mě třeba hrozne nas*ala Betty jak jim dávala číst ten vzkaz před dvěma lety a ještě ublizene, že ze sebe Jug děla nevinatko. Jako dobře , vzkaz nebyl úplně dobrej. To mě Jug taky naštval, ale Betty to s Archiem tenkrát fakt po…. Ale pořad chci , aby se dali dohromady , protože byli fakt predtim roztomili ☺️ A taky by mě zajímalo, co se predtim stalo Jugovi v tom New Yorku. Nepsali o tom někde něco?

12.8.2021 | 15:26:33
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Betty a Tabitha pokoušeli najit Juga a ještě si přizvali Jessicu a nemělo chybu jak byli na houbičkach a jak ji Betty dala Jugovou knižku a jinak jsem zvědav na Juga jestli vubec dojede do New Yorku když si vzal zrovna stopa kamionem a jinak nemělo chybu jak Hiram nabizel odměnu když tu situaci zavinil a nemělo chybu jak se to otočilo proti němu a to že vyhrožoval guvernerovi to je fakt odvaha troufat si na politika ikdyž co čekat od gangstera a nemělo chybu jak Veronice vykradli klenotnictvi a vzali ji ten opal a jak ho chtěla dostat za každou cenu tak to nemělo chybu a to jak Archieho tym chytili vězně tak to nemělo chybu a Cheryl byla perfektni jak podezřiva svoji matku.

12.8.2021 | 14:06:45

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E15: Chapter Ninety-One: The Return of the Pussycats

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás