Riverdale S05E13: Chapter Eighty-Nine: Reservoir Dogs

S05E13: Chapter Eighty-Nine: Reservoir Dogs

S05E13: Chapter Eighty-Nine: Reservoir Dogs

Zatímco Archie pomáhá Ericovi s jeho PTSD, je nucen postavit se svému vlastnímu traumatu z armády. Aby našli dálničního zabijáka, vymyslí Betty s Tabithou způsob, jak nalákat kamioňáky k Popovi. Cheryl přizve ke spolupráci Kevina a Veronica dává Reggiemu šanci, aby jí dokázal, že se mýlí.

cz sk
25.8.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Evan Kyle

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Nathalie Boltt (Penelope Blossom), Ryan Robbins (Frank Andrews), Sommer Carbuccia (Eric Jackson), Cody Kearsley (Moose Mason), Greyston Holt (Glen Scot), Barbara Wallace (Rose Blossom), Thomas Nicholson (kamioňák), Adrian Neblett (pan Berry), Kory Grim (pořadatel zápasů), Anthony Timpano (Benjamin „Bingo“ Butler),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě trochu slabší díl Archieho linka a Erica mi přišla nudna ale jsem zvědav jak se to s nimi vyvine, ovšem plan Betty a Tabithy byl fakt perfektni a jsem zvědav co z toho kamionaka dostanou protože pochybuji že to je jen jeden kamionak co vraždi ale to jak je nalakali tak holky vypadali fakt dobře, jinak nemělo chybu jak Cheryl pořada ty mše a jsem zvědav na Veronicu jestli dal poleze otci do zeli tak jestli sahne Hiram po odplatě.

31.8.2021 | 23:09:19
MarekKovacWhovian

Dalo sa ale žiadna sláva.

překladatel
29.8.2021 | 18:42:58

Riverdale
87/100 - 138×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E15: Chapter Ninety-One: The Return of the Pussycats

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás