Riverdale S05E15: Chapter Ninety-One: The Return of the Pussycats

S05E15: Chapter Ninety-One: The Return of the Pussycats

S05E15: Chapter Ninety-One: The Return of the Pussycats

Když zmizí ze svého světového turné, vrací se megahvězda Josie McCoyová nečekaně do Riverdale. Pravý důvod svého návratu ale sdělí až poté, co se znovu shledá s bývalými členkami kapely Valerie a Melody. Veronica přijde s nápadem, když ji navštíví její stará známá Alexandra Cabotová. Toni zakročí, aby pomohla Tabithě a Veronice uzavřít smlouvu.

cz sk
8.9.2021
44 minut

Základní info:

Režie: Robin Givens
Scénář: Ariana Jackson & Evan Kyle

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Hayley Law (Valerie Brown), Asha Bromfield (Melody Valentine), Jordan Connor (Sweet Pea), Robin Givens (Sierra McCoy), Camille Hyde (Alexandra Cabot), Reese Alexander (Myles McCoy), Peter Bryant (Waldo Weatherbee), Chris McNally (Alan Mayberry), Djouliet Amara (Nancy Woods), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.), Kyra Leroux (Britta Beach), Ron Selmour (Toots Sweet),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Xavik

Proč tam pořád musí zpívat?

admin
13.9.2021 | 15:47:52
Jiri007

Trochu slabší díl přišlo mi to jako dobry oddychovy díl a jsem rad že Pussycats znovu vystupovali a taky že na tom vydělala Veronica svym zpusobem a jsem zvědav jestli se objevi dalši klienti co budou chtit zpět sve investice

13.9.2021 | 0:01:54
cupasim

nuda

12.9.2021 | 23:18:18
Stardos

Tohle měl být spinoff, ne Katy Keene. Navíc tohle vše jen díky tomu, že Vanessa se ozvala :)

12.9.2021 | 17:53:47
bloody_maniac

bezva díl, seriál the pussycats bych sledovala XD

10.9.2021 | 0:20:27
ilona89

Moc mě to nebavilo, ale s tím jejím otcem to bude mít ještě dohru, takže myslím, ze úplně zbytecnej nebyl. Ale mohlo tam byt víc dějových linek a ne jen o pussycats a pop´s francize.

9.9.2021 | 23:18:56
fanta2pomeranc

To byl tak zbytečnej díl, že jen zírám…

9.9.2021 | 10:11:47
Fryderyk

pussycats 10/10 zbytek utrpení

9.9.2021 | 9:10:27

Riverdale
87/100 - 139×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S05E19: Chapter Ninety-Five: RIVERDALE: RIP(?)

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Jak to bude s šestou sérií?

Jak to bude s šestou sérií?

Pátá série míří ke svému konci a vás určitě zajímá, kdy se budete moct začít dívat na šestou a co lze od ní očekávat. Čekání na ni totiž nebude vůbec dlouhé a na jejím začátku se můžete těšit na pořádně hororový nádech.

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás