Riverdale S05E17: Chapter Ninety-Three: Dance of Death

S05E17: Chapter Ninety-Three: Dance of Death

S05E17: Chapter Ninety-Three: Dance of Death

Když Tabitha zjistí, že jedna z jejích známých zmizela, vyhledá pomoc u Jugheada a Betty, aby ono zmizení prošetřili. Penelope zasévá do Kevinovy mysli pochybnosti, což ho nutí konfrontovat Cheryl ohledně kongregace. Kvůli explozi v dolech visí několik životů na vlásku.

cz sk
22.9.2021
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Baruš1994

shiit… tohle byla po delší době opravdu dobrá epizoda (snad vyjma Cheryl a její sekty, to mi fakt leze na nervy). Jsem zvědavá co bude následovat. Dle mého názoru by to měl být však závěr seriálu, všechno perfektně zapadá.

29.9.2021 | 15:03:39
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Veronica byla ochotna přistoupit na všechno aby měla rozvod z krku a pak jak měla v ruce dukaz tak byla fakt nelitostna jak ji zustalo všechno a Chadovi nic ovšem nečekal jsem že Chad bude chtit zajit tak daleko že ji zabije a s Chadovou vraždou se vyrovnala celkem dobře a nemělo chybu jak vyhrožovala i otci a jsem zvědav co bude dělat Hiram ted když zasypat dul a zabit Archieho mu přiliš nevyšlo a navic když zpřetrhal vazby s Veronicou jinak je mi lito Betty že přišla o sestru ale aspon už ma jistotu a jsem zvědav co bude dělat ted když chytila Dalnični vrahy.

23.9.2021 | 15:42:24

Riverdale
86/100 - 142×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

Stav titulků

Epizoda S06E05: Chapter One Hundred: The Jughead Paradox

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Sabrina si zajede do Riverdale

Sabrina si zajede do Riverdale

Sesterský seriál Chilling Adventures of Sabrina, který se vysílal na Netflixu, je už sice za námi, nicméně to nebrání tomu, aby se nějaká postava objevila v Riverdale. A právě na to dojde na začátku šesté řady, do níž zamíří Sabriny Spellmanová.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás