Riverdale S05E19: Chapter Ninety-Five: RIVERDALE: RIP(?)

S05E19: Chapter Ninety-Five: RIVERDALE: RIP(?)

S05E19: Chapter Ninety-Five: RIVERDALE: RIP(?)

Zatímco se skupina snaží dát všechno do pořádku po náročném roku, co jsou zpět v Riverdale, incident v Popově bistru je přinutí učinit obtížné rozhodnutí o budoucnosti měs­ta.

cz sk
6.10.2021
42 minut

Základní info:

Režie: Gabriel Correa
Scénář: Roberto Aguirre-Sacasa & Greg Murray

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews / Archibald Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper / Beatrice Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones / Jedidiah Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom / Abigail Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Smith), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Erinn Westbrook (Tabitha Tate), Martin Cummins (Tom Keller), Ryan Robbins (Frank Andrews), Barbara Wallace (Rose Blossom), Peter Bryant (Waldo Weatherbee), Alvin Sanders (Pop Tate), Kyra Leroux (Britta Beach), Sheila Tyson (Delores), Addison Tessema (Scorpio), David Lennon (Cameron),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

TBK vypadá slibně, snad to tvůrci dokáží uchopit a udělat z něho nejlepšího záporáka

10.10.2021 | 19:05:57
fanta2pomeranc

Pěkné, poslední hvězdička ta to, že se nezpívalo. :D

7.10.2021 | 17:55:24
Fryderyk

jo tohle šlo, žádný zpívání a konečně akce trošku

7.10.2021 | 15:37:03
Valde

Závěr 5 série celkem povedený až na Cheryl. Celé mě to přišlo přehnané a ještě ti předci, koho jiného než Archieho, Betty a Jugheada… To si člověk už jen říká… Proč??? Každopádně doufám že se v 6 sérii nějaká Abigail od Cheryl řešit nebude a spíš dostane prostor ten Bettin Kráječ. To by byla celkem zajímavá linka!

7.10.2021 | 14:06:22
Jiri007

Dobry dil, musim řict že parta se Hiramovi pomstila fakt dobře a to jak ho odrovnali a nechali na hranicich Riverdale bezmocneho to byl taky pěkny pohled, a jinak to znovuvypracovani města se jim fakt povedlo a nečekal jsem že Kraječ zavola Betty uplně jak Hannibal volal Clarice ale jsem rad že to Betty a Archie zkusi dat dohromady snad jim to vyjde ale musim řict že Veronice nezavidim že ji nevyšel ten plan a jsem zvědav jestli se ji a Reggiemu bude dařit a jsem zvědav jak to bude mit Jug když vede noviny a najde nějakou špinu jestli to pak neovlivni všechny a Cheryl byla jako obvykle perfektni ikdyž to s tou minulosti přehnala a to Hiramovo eso na zavěr že necha vyletět budovy do vzduchu to jsem fakt nečekal.

7.10.2021 | 13:55:08
Lula86

I know it… že se tam kráječ objeví. Super finále a ten konec jako pane bože teď budu čekat do listopadu… ach jo.

7.10.2021 | 13:28:48

Riverdale
87/100 - 140×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Charles Melton (Reggie Mantle), Casey Cott (Kevin Keller), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews), Molly Ringwald (Mary Andrews)

Stav titulků

Epizoda S06E01: Chapter Ninety-Six: Welcome to Rivervale

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Sabrina si zajede do Riverdale

Sabrina si zajede do Riverdale

Sesterský seriál Chilling Adventures of Sabrina, který se vysílal na Netflixu, je už sice za námi, nicméně to nebrání tomu, aby se nějaká postava objevila v Riverdale. A právě na to dojde na začátku šesté řady, do níž zamíří Sabriny Spellmanová.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás