Riverdale
86/100 - 144×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S06E12: Chapter One Hundred and Seven: In the Fog

S06E12: Chapter One Hundred and Seven: In the Fog

Po odhalení Percivalových plánů s městem přicházejí Archie, Betty, Jughead a Tabitha s plánem, jak svrhnout dosavadní městskou radu a založit svou novou. Ale když se Percival doslechne o jejich tajné schůzi, společně s Alice využijí přicházejícího počasí, aby obyvatele vylekali a přiměli je zůstat doma, zatímco budou pokračovat v dalším kroku Percivalova mistrovského plánu.

cz sk
1.5.2022
42 minut

Foto: The CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ilona89

Pecka díl. Už mě to zase začíná bavit. Trochu mu přijde , ze Thabitu vymeninili za Veronicu, pokud jde o slavnou čtyřku. Každopádně už to nabírá na obrátkách. Dřív jsem byla zastankyne Bughead , ale teď mi to moc nevadí, ze spolu nejsou. A ví se už obsazení 7. Finální série? Bude někdo chybět?

13.5.2022 | 9:25:03

Stav titulků

Epizoda S06E12: Chapter One Hundred and Seven: In the Fog

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

I přes nízkou sledovanost si Riverdale vybojovalo prodloužení

I přes nízkou sledovanost si Riverdale vybojovalo prodloužení

Prozatím posledním prodlouženým seriálem od The CW pro další sezónu se stává Riverdale. Prodloužení získal i přes svou velmi nízkou sledovanost na stanici, takže by nás vůbec nepřekvapilo brzké oznámení o závěrečné sedmé sérii. Ale zatím to berte pouze jako spekulaci.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama