Riverdale
85/100 - 148×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S06E14: Chapter One Hundred and Nine: Venomous

S06E14: Chapter One Hundred and Nine: Venomous

Jelikož je palladium jeho osobním kryptonitem, tak se Archie odhodlá, že si na něj musí vybudovat odolnost, aby měl proti Percivalovi nějakou šanci. Betty se obrací k Jugheadovi na pomoc s odkrytím potlačovaných vzpomínek z dětství. Veronica se mezitím vypořádává s obrovským objevem, který má vliv na to, jak jedná s lidmi okolo sebe a Cheryl zvažuje, zda se ozvat své bývalé lásce z mládí.

cz sk
15.5.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Lisa Soper
Scénář: Tessa Leigh Williams

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Mädchen Amick (Alice Smith), Chris O'Shea (Percival Pickens), Barbara Wallace (Rose Blossom), Lochlyn Munro (Hal Cooper), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.), Caroline Day (Heather),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si Archie chtěl vypěstovat odolnost a nakonec ho to malem zabilo a nakonec to vyřešilo jednoduche kouzlo a jsem zvědav co ted uděla když je odolny proti palladiu a jinak Veronica neměla chybu jak chodila jako černa vdova a jsem zvědav jestli uspěje a ubrani sve kasino a taky jsem zvědav jak se Betty vyrovna s tim co zjistila a jsem zvědav na Heather a Cheryl.

redaktor
9.8.2022 | 17:30:05
AmandaClark

Bughead ♥ ♡ Varchie ♥ ♡

2.8.2022 | 22:53:38
Lula86

Super dil. Libi se mi linka, jak Jughead cte betty v hlave. Veronica je ostra a Archie se snazi budovat imunitu. A co Tabitha a jeji dar cekala bych ze tam bude vic pokusu zakomponovani…

30.7.2022 | 21:50:03
tominotomino

Jeden z nejlepších dílů této série. A zdá se, že nás už zase připravují na Bughead a Varchie. Taky je fajn, že vyšlo najevo, že má i Alice ten zabijácký gen a tudíž dává smysl, že ho měl i Charles.

webmaster
26.5.2022 | 10:42:29
ilona89

Tak tenhle díl mě úplně dostal….že by znovu Bughead?

26.5.2022 | 7:44:59
fanta2pomeranc

Já se u téhle série fakt bavím. :)

16.5.2022 | 16:47:32
Lucilay

Konečně díl, co mě po dlouhé době bavil.

16.5.2022 | 15:19:30

Stav titulků

Epizoda S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama