Riverdale
86/100 - 144×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

S06E14: Chapter One Hundred and Nine: Venomous

S06E14: Chapter One Hundred and Nine: Venomous

Jelikož je palladium jeho osobním kryptonitem, tak se Archie odhodlá, že si na něj musí vybudovat odolnost, aby měl proti Percivalovi nějakou šanci. Betty se obrací k Jugheadovi na pomoc s odkrytím potlačovaných vzpomínek z dětství. Veronica se mezitím vypořádává s obrovským objevem, který má vliv na to, jak jedná s lidmi okolo sebe a Cheryl zvažuje, zda se ozvat své bývalé lásce z mládí.

cz sk
15.5.2022
42 minut

Základní info:

Režie: Lisa Soper
Scénář: Tessa Leigh Williams

Hrají: K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Charles Melton (Reggie Mantle), Mädchen Amick (Alice Smith), Chris O'Shea (Percival Pickens), Barbara Wallace (Rose Blossom), Lochlyn Munro (Hal Cooper), Nikolai Witschl (Dr. Curdle Jr.), Caroline Day (Heather),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Jeden z nejlepších dílů této série. A zdá se, že nás už zase připravují na Bughead a Varchie. Taky je fajn, že vyšlo najevo, že má i Alice ten zabijácký gen a tudíž dává smysl, že ho měl i Charles.

webmaster
26.5.2022 | 10:42:29
ilona89

Tak tenhle díl mě úplně dostal….že by znovu Bughead?

26.5.2022 | 7:44:59
fanta2pomeranc

Já se u téhle série fakt bavím. :)

16.5.2022 | 16:47:32
Lucilay

Konečně díl, co mě po dlouhé době bavil.

16.5.2022 | 15:19:30

Stav titulků

Epizoda S06E17: Chapter One Hundred and Twelve: American Psychos

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Seriál Riverdale měl to štěstí a krvavé řežbě na stanici The CW se vyhnul, jelikož byl zavčasu pro sedmou sérii prodloužen. Stanice má ale o jeho budoucnosti jasno a v příštím roce nás tak čeká poslední řada.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama