Riverdale Agent Liberty a další míří do čtvrté série Riverdale

Agent Liberty a další míří do čtvrté série Riverdale

Agent Liberty a další míří do čtvrté série Riverdale

Obsazení čtvrté série se nám začíná rozšiřovat, neboť byli obsazeni další tři herci, mezi nimiž i Sam Witwer, který v minulé sezóně působil v seriálu Supergirl jako Agent Liberty. Navíc máme informaci o tom, kam se Jughead vydá v nové sérii.

8 1
12.9.2019

Ve čtvrté sérii se Jughead vydá na nóbl internátní školu jménem Stonewall, která by měla být důležitou součástí flashforwardu, který jsme viděli na konci třetí řady. Nová řada nám totiž osvětlí, co všechno zavedlo naše hrdiny do onoho lesa a k této chvíli. Internátní škola také bude velkým soupeřem pro riverdaleské sportovce a dočkáme se fotbalového zápasu mezi Buldoky a stonewallskými Jeleny.

Na této škole se Jughead setká s panem Chippingem, což je učitel, který se na Jugheada zaměří. Pan Chipping je popisován jako pohledný a sympatický knihomol a vyučuje kreativní psaní. Do jeho semináře se přidá i Jughead a ačkoliv je pro své studenty inspirací, tak skrývá i temnou stránku. A právě tuto postavu si zahraje Sam Witwer, kterého můžete znát ze seriálů Supergirl, Smallville či Being Human.


(Sam Witwer řádil v Supergirl jako Agent Liberty. Foto: The CW)

Další posilou bude kanadský herec Juan Riedinger (Claws, Good Behavior), který v následující sérii ztvární Archieho nového úhlavního nepřítele. Zatím však nevíme, co jeho postava bude obnášet. Jedinou informací je, že se bude jmenovat Dodger.

(Juana Riedingera jste mohli vidět v seriálu Good Behavior. Foto: TNT)

Posledním známým přírůstkem je herečka Mishel Prada, kterou můžete znát ze seriálu Vida. Ta se představí jako soukromá vyšetřovatelka Hermosa, která pochází z Miami a nyní přijíždí do Riverdale, a to v typickém femme fatale stylu. Harmosa je velmi sebevědomá, ambiciózní a vypočítavá a ví, že všechno má nějakou cenu.

(Mishel Prada aktuálně hraje Emmu v seriálu Vida. Foto: Starz)

Zdroj: ComicBook (1, 2, 34)

Na kterou z těchto postav se těšíte nejvíce? A co říkáte na to, že bude Jughead chodit na internátní školu?

Diskuze /2

CoRnDuCK

Same, co to děláš. Nejdřív Supergril, kde zmasakrovali jeho postavu a teď tohle :D

15.9.2019 | 17:07:00
domin04cze

Agent Liberty jsem neměl rád, ale tenhle vypadá v pořádku, zatím…

18.10.2019 | 13:53:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás