Riverdale Čekají nás i letos nějaké speciální epizody?

Čekají nás i letos nějaké speciální epizody?

Čekají nás i letos nějaké speciální epizody?

Jak už jste si během předešlých tří let mohli všimnout, občas se v seriálu objeví epizoda s nějakým speciálním tématem. V druhé sérii šlo například o muzikál Carrie a loni o muzikál Heathers. Letos se například dočkáme Halloweenu a že by i muzikálu ve stylu filmu Magic Mike?

6 0
16.10.2019

Už na konci října nás ve čtvrté epizodě čeká Halloween. Proto se tak i jmenuje celá epizoda. V této epizodě na sebe postavy navléknou různé kostýmy, někteří půjdou i za postavy z komiksů. Cheryl se například objeví jako Poison Ivy, Toni navlékne kostým Harley Quinn a Archie se přemění v hrdinu jménem Pureheart The Powerful, což je Archieho superhrdinská identita z komiksu Archie's Super Teens. Na všechny tři se můžete podívat dole v galerii. Kromě toho bylo oznámeno, že se v této epizodě dočkáme i něčí smrti. Celkově by se však mělo jednat o zábavnou epizodu.

Stejně jako ve druhé a třetí sérii, i ve čtvrté se dočkáme muzikálové epizody. Tentokrát to však bude souviset přímo s Archie Comics, jelikož se dočkáme v tomto díle vytvoření ikonické kapely „The Archies“. V této kapele budou Archie (zpěv a kytara), Betty (tamburína), Veronica (klávesy) a Jughead (bubny), kteří se se svou kapelou utkají v soutěži kapel, kde bude i nějaká kapela ze Stonewallské přípravky. V komiksu je součástí The ArchiesReggie, ale v seriálu tomu tak nebude. Ačkoliv je The Archies fiktivní kapela, má ve skutečnosti nějaké hity, mezi jejichž nejznámější patří píseň Sugar, Sugar.


Thumbnail Play icon

U muzikálů ještě zůstaneme. Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa na svém Twitteru sdílel fotografii s informací, že se dočkáme i muzikálu ve stylu filmu Magic Mike (česky Bez Kalhot). Na konci však prozrazuje, že se jedná o pouhý žertík. Přiložený obrázek totiž souvisí se třetí epizodou, ve které se před Popovým bistrem bude pořádat charitativní myčka aut a téměř celé mužské osazenstvo bude svlečeno do půl těla, což určitě potěší divačky.

Zdroje: ComicBook (1, 2), ET
Foto: ET

Těšíte se na halloweenskou epizodu? A co říkáte na další muzikálový díl?

  • bugged-riverdalehalloween3-34424b580848b17bcff5dd7c3d3f5295.png
  • bugged-riverdalehalloween2--1a5e121079c88bc86128c9e5c40fe60f.png
  • bugged-riverdalehalloween4-d8ccc6290930bd52d4c68701873aeb0e.png

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás