Riverdale Co nás čeká v 6. a 7. díle páté řady?

Co nás čeká v 6. a 7. díle páté řady?

Co nás čeká v 6. a 7. díle páté řady?

Chcete vědět, co je připraveno pro naše postavy v následujících dvou dílech? Tak se to můžete dočíst v jejich popisech uvnitř tohoto článku. Mezi šestým a sedmým dílem nás ale čeká týdenní pauza.

2 1
23.2.2021

5×06 – Chapter Eighty-Two: Back To School

Datum premiéry: 24. února

Archie, Betty, Veronica a Jughead se připravují na jejich první den coby noví učitelé na Riverdaleské střední. Když se v Riverdale nečekaně objeví Chad, Veronica svého manžela ostatním představuje. Jakmile si uvědomí, že jsou bez finančních prostředků, obrátí se Archie a Toni na Cheryl, aby jim pomohla znovu rozjet fotbalový tým a roztleskávačky. Betty, Kevin a Alice sledují stopu, když se dozví, že je Polly v možných nesnázích.


(Ze studentů se stávají učitelé. Foto: The CW)

5×07 – Chapter Eighty-Three: Fire in the Sky 

Datum premiéry: 10. března

Kráčejíc ve šlépějích dědy Artieho začíná Archie s náborem nových dobrovolníků k riverdaleskému hasičskému sboru. Toniin pokus vylákat Cheryl z Thornhillu zpátky do běžného života v Riverdale vede k většímu napětí mezi nimi. Vyšetřování zavede Betty, Alice a Kevina ke konfliktu s Hiramem. Když Veronica přijde s riskantním plánem na podporu místních podniků, Jughead a Tabitha začnou odhalovat starou záhadu týkající se několika podivných zpozorování ve městě.

Těšíte se na další epizody? A jakou záhadu podle vás Jughead a Tabitha odhalí?

Diskuze /4

Car

achjo proc je tak jasny od prvniho dilu co se tam objevila Tabitha jak to bude pokracovat…

23.2.2021 | 22:18:17
Crazynecka

Asi tak no.. je jasný, že ji chtějí dát dohromy s Jackhadem.:-/. Je to i jasný, protože nemá skoro žádný scény s Betty a ta má teď pletky s Archiem.

25.2.2021 | 12:31:21
Crazynecka

Je prostě trapný u tehle seriálu, že jakmile se rozejdou dva herci tak je tak nejak rozestvou i v seriálu. Ale jelikož mezi Archeim a Betty to má být jen zábava, tak jakmile se Veronica úplně rozejde s manželem tak bude zas s Archiem. Jughead bude s tou servirkou a Betty nevim..

25.2.2021 | 12:34:51
Crazynecka

A co mi vadí i kolikrát na tom serialu je,že každý si hrabe na svém pisečku jako vždy ( Archie sestsvuje fotbalový tým, Veronica se stará o své obchody,penize jako vzdy, Betty vyšetřuje kde je Polly a Juckhead zase se servirkou setri zas něco jinyho.. to nemůžou dělat všichni něco dohromady? Mají to být přátelé a pritom měli jen pár společných scén..

25.2.2021 | 12:40:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S05E10: Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Riverdale si dá v polovině série velkou pauzu

Na začátku dubna se budeme muset se seriálem Riverdale na několik týdnů rozloučit, protože dojde k předem plánované pauze. V programu ho vystřídá novinka Kung Fu a Riverdale se vrátí až po jejím odvysílání celé série, tedy 7. července. Mrzí vás tak dlouhá pauza?

Reklama

Aktualizace postav

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás