Riverdale Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Co nás čeká ve 4. - 6. díle?

Uvnitř článku si můžete přečíst oficiální popisy následujících tří epizod čtvrté série, které tu s námi budou do poloviny listopadu. V Riverdale se bude slavit Halloween, započne soudní proces manželů Lodgeových a Jughead odkrývá záhadu kolem knižní série Bratři Baxterovi.

6 0
26.10.2019

4×04 – Chapter Sixty-One: Halloween

Datum premiéry: 30. října 2019

Když se po Riverdale začínají objevovat zlověstné videonahrávky, město pohltí strach. Na Stonewallské přípravce se Jughead dozvídá o sérii podivných zmizení, které postihly bývalé studenty. Archieho plán na vytvoření bezpečného útočiště pro děti je zmařen, když na jejich halloweenskou párty vtrhne nevítaný host. Veronica čelí potížím a Betty začne stíhat její minulost. A strašení v Thistlehousu rozhodí Cheryl a Toni.


(V Thistlehousu bude tuhnout krev v žilách.)

4×05 – Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution 

Datum premiéry: 6. listopadu 2019

Uprostřed soudního procesu Hirama a Hermiony se musí Veronica vypořádávat s tím, co jejich rodině přinese budoucnost. Archie se stává nečekaným terčem městského byznysu. Betty a Kevin se přidávají do tréninkového programu FBI pro mladé a Jughead se dozvídá překvapivé informace o historii své rodiny.

(Mary Andrewsová bude dělat obhájce Hermiony.)

4×06 – Chapter Sixty-Three: Hereditary

Datum premiéry: 13. listopadu 2019

Když se Archie snaží udržet děti z okolí dál od Dodgerova vlivu, obrací se na nečekaného spojence. Jughead odkrývá záhadu kolem autora, jenž napsal knižní sérii Bratři Baxterovi, zatímco Betty konfrontuje Charlese ohledně jeho minulosti. Veronica se potýká s reorganizací v domácnosti a nečekaní návštěvníci přijdou za Cheryl a Toni do Thistlehousu.

Foto: The CW

Těšíte se na další díly? Jak podle vás dopadne soud Lodgeových?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás