Riverdale Co zatím víme o druhé řadě Riverdale

Co zatím víme o druhé řadě Riverdale

Co zatím víme o druhé řadě Riverdale

Za poslední týdny se nahromadila spousta informací ohledně děje i obsazení druhé řady seriálu Riverdale. Vše důležité najdete zrekapitulované uvnitř článku.


16 0
19.7.2017

Velký příchod Hirama Lodgeho

S příchodem Marka Consuelose do role Hirama Lodge přichází i spousta otázek. „Hiram je rodinný typ, miluje a cení si své ženy, obzvláště pak své dcery,“ prozradil producent Roberto Aguirre-Sacasa. „Ale nemůžeme popřít, že se jedná o někoho s temným jednáním a kriminální minulostí. Není jako Hadi, kteří operují jako pouliční gang. Hiram operuje na mnohem vyšší úrovni a má prsty ve všem.“ Napravil ho pobyt ve vězení? Co chce? Jak v jeho plánech figuruje Veronica?

(Veronicu pronásledují hříchy otce i v Riverdale. Foto: CW)


Betty a Jughead

Jugheadův nástup k Jížním hadům bude pro dvojici zajisté velkou výzvou. ""Betty":charac­ter:6278 má strach, že Jughead bude zatažen do světa, se kterým nemá Betty nic společného – možná začne chodit do nové školy, bude žít se svou novou rodinou v jiné části města. Můžu však říct, že Betty se tak snadno nevzdá. Ze všech hlavních hrdinů je ta nejsilnější. Pokud začne Jugheada ztrácet, bude za něj bojovat."

(Betty a Jughead jsou bezpochyby nejoblíbenější dvojicí seriálu. Foto: CW)

Co bude s Cheryl?

Poté, co se Cheryl stalo v první řadě, je uzavřená a zlomená. „Veronica chce, aby byla Cheryl součástí jejich party, po čemž zoufale touží i samotná Cheryl,“ řekla její představitelka Madelaine Petsch. „V její hlavě se toho ale teď děje tolik, že prostě nemůže.“

(Události posledních epizod Cheryl zlomily. Foto: CW)

Co se obsazení týče, představitelé FP Jonese a Kevina Kellera, Skeet Ulrich a Casey Cott, byli povýšeni na hlavní postavy. V druhé řadě se také několikrát znovu uvidíme s Molly Ringwald v roli Archieho matky.

Novou posilou druhé řady bude herec Charles Melton, který nahradí Rosse Butlera v roli Reggieho. Ten je aktuálně zaměstnán svou rolí v seriálu 13 Reasons Why. Melton se objevil v Glee a American Horror Story: Hotel. Samotný herec Rosse Butler je se svou náhradou spokojen.

(Melton v America Horror Story: Hotel. Foto: FX)

Další posilou je herečka Brit Morgan, kterou znáte třeba jako Debbie PeltTrue Blood, nebo jako padoucha LivewireSupergirl. V seriálu si zahraje Penny Peabody, známou jako „krotitelka hadů“. Penny je právnička, která se v případě problému se zákonem snaží udržet Jižní hady na uzdě. U svých klientů dává přednost laskavému přístupu před penězi, jak brzy zjistí i Jughead, který ji požádá o pomoc pro svého otce.

Druhá série by měla mít celých 22 epizod. Na obrazovky se vrátí 11. října.

Zdroj: EW, TVLine, Deadline

Diskuze /3

Simplle_name

Spoiler? Pokiaľ viem tak aj Tyler Blackburn by si mal zahrať v 2 sérií Riverdale ako syn FP a Bettynej mami :)

#3 Car
19.7.2017 | 17:50:47
Arkantos

Hmm, nie som si isty, ale 22 epizod je veľa. Práve krátkosť prvej série mala najväčši podiel na jej údernosti. 22 dielov vždy znamená rozťahanosť a vyplnkové diely.

#3 Car
21.7.2017 | 10:39:11
Car

#1 Simplle_name: no ja doufam ze to jsou spis ,,rumours'' me se tam Tyler moc nehodi teda…
#2 Arkantos: ja se toho taky bojim prave… 22 dilu nikdy nedela moc velkou dobrotu…

23.7.2017 | 15:28:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E02: Chapter Fifteen: Nighthawks

cz15%
Odhadované dokončení zítra 23:59
en100%
DOKONČENO

Překlad: @komcus & @Ladick

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Hledáme překladatele:

Máte rádi seriál Riverdale, umíte slušně anglicky a nevíte, jak naložit s volnou chvilkou? Právě hledáme dalšího překladatele pro druhou řadu. Zájemci piště do zpráv @Ladick nebo @komcus.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Trailer k seriálu

Thumbnail Play icon

Narozeniny