Riverdale Do Riverdale přijede Fredův bratr

Do Riverdale přijede Fredův bratr

Do Riverdale přijede Fredův bratr

Rodina Andrewsova se dočká ve čtvrté sérii nového přírůstku, neboť se setkáme s Fredovým bratrem Frankem. Bude tato postava jakousi náhradou za Freda a tudíž novou otcovskou rolí pro Archieho?

7 0
22.10.2019

Už brzy nám bude v seriálu představen Frank Andrews, bratr zesnulého Freda Andrewse. Jestliže si říkáte, že vám informace o tom, že má Fred bratra přijde jako úplně nová, máte pravdu. Nikdy dříve totiž nepadla zmínka o tom, že by Fred měl nějakého sourozence. Ale je pochopitelné, že tvůrci chtějí Archiemu zajistit nějakou rodičovskou postavu. Aktuálně sice má ve svém životě matku Mary, zatím ale nevíme, na jak dlouho se Mary v Riverdale zdrží, a co víc, jestli má herečka Molly Ringwald tolik času, aby se mohla v seriálu pravidelně vyskytovat. Jak se zdá, tak asi ne, a proto přijde na scénu Frank.

Do jeho role byl obsazen kanadský herec Ryan Robbins, který má na svém kontě spoustu rolí, mezi nimiž jsou nejvýznamnější role v seriálech Sanctuary, kterou ztvárňoval v letech 2007–2011 a v seriálu Pure, který v létě odvysílal druhou sérii a ve kterém Ryan hraje ústřední postavu. Frank Andrews je popisován jako člen dělnické třídy, bývalá středoškolská fotbalová hvězda a stejně jako je drsný a neomalený, tak je i okouzlující. Jeho výbušnost a neřesti ho často dostávají do problémů. Po celý život žil ve stínu svého milovaného staršího bratra Freda. Proto se rozhodl přidat k armádě, aby nalezl svou vlastní identitu. Po třech misích je ale Frank ztrápený a snaží se najít místo, kterému by mohl říkat domov.


Zdroj: Deadline

Co si myslíte o přivedení postavy, o které nikdy dříve nebyla zmínka? A myslíte, že bude zastávat Archieho nový otcovský vzor?

Diskuze /1

CoRnDuCK

Copak mají v Riverdale všichni nějaké sourozence? :D Co teď. Ztracené hetero dvojče Kevina :D

22.10.2019 | 19:43:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás