Riverdale Jak to bude s titulky ke čtvrté sérii?

Jak to bude s titulky ke čtvrté sérii?

Jak to bude s titulky ke čtvrté sérii?

Jelikož jste si museli na titulky k třetí sérii počkat pěkně dlouho, určitě vás zajímá, jak to bude s překládáním čtvrté série. Uvnitř článku vám to všechno prozradíme.

13 0
11.10.2019

Nejdříve přijměte omluvu, že jste museli na titulky ke zbylým epizodám třetí série čekat vlastně až do dneška. Překladatelé slibovali, že titulky dodělají, ale tak se bohužel nestalo. Mezitím jsme se dočkali slovenského překladu, ale protože ten český nikam nesměřoval, pustil jsem se do něj já sám.

Nemusíte se bát, máme v plánu do češtiny překládat i nové díly. Budeme se je snažit mít vždy hotové, než vyjde další epizoda, takže nebudete muset čekat dlouho. Zároveň bude @MarekKovacWho­vian pokračovat s překladem do slovenského jazyka. Pokud tedy preferujete slovenštinu, nemusíte se obávat, že budete o titulky ochuzeni.


(Překládání titulků bude pokračovat. Foto: The CW)

Je tu však ještě jedna věc. Zjistili jsme, že Netflix začal vydávat k Riverdale vlastní titulky. Aktuálně jsou vytvořené k první sérii a téměř celé druhé. Je tedy možné, že se od nich dočkáme i titulků ke čtvrté sérii. Pokud to nastane, uvidíme, jestli budeme pokračovat v našem překladu, nebo budeme odkazovat na ten jejich. Do té doby vám však budeme poskytovat náš překlad.

Děkujeme, že jste to s námi vydrželi.

Diskuze /1

BonBon152

Super, děkujeme!

11.10.2019 | 19:37:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E08: Chapter Sixty-Five: In Treatment

sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Prozradila čtvrtá epizoda osud jedné z hlavních postav?

Už na konci třetí série nám byl ukázán flashforward z příštích jarních prázdnin, ve kterém Archie, Betty a Veronica hodili Jugheadovu čepici do ohně. V nové sérii jsme se už také dočkali pár dalších záběrů, avšak až ve čtvrtém díle jsme měli příležitost v nich vidět Juga.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás