Riverdale
85/100 - 148×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Seriál Riverdale měl to štěstí a krvavé řežbě na stanici The CW se vyhnul, jelikož byl zavčasu pro sedmou sérii prodloužen. Stanice má ale o jeho budoucnosti jasno a v příštím roce nás tak čeká poslední řada.

10 0
19.5.2022

V roce 2017 se na stanici The CW představil nový komiksový seriál Riverdale, který se k překvapení všech stal pro stanici obrovským hitem a dokonce patřil k jejím vlajkovým seriálům. Druhá série navázala na úspěch té první, avšak problémy začaly přibližně v druhé polovině třetí série, kdy se fanouškům přestávalo zamlouvat, jakým směrem se seriál ubírá. Přesto se stále našla dosti značná fanouškovská základna a seriál se rok co rok dočkal prodlužování, nicméně dle většinového názoru kvalita rok co rok upadala. Nyní jsme už v šesté sérii, která se rozhodla přidat do seriálu elementy jako superschopnosti a magie.

Do konce šesté série by před námi mělo být ještě osm epizod (celkově by měla mít řada 22 dílů), tak uvidíme, jak to celé s nadpřirozenými silami dopadne. Dnes přišla ze stanice informace, že sedmá série, která se představí až v roce 2023, bude ale pro seriál poslední. Počet epizod závěrečné série ještě není určen, ale dle ředitele stanice Marka Pedowitze by neměla být série nijak zkrácena a tudíž mít plnohodnotnou řadu o 22 dílech. Pedowitz dále řekl:

Jsem velkým příznivcem toho, že seriály, které se vysílaly několik let, si zaslouží patřičný konec. Včera jsme s Robertem Aguirre-Sacasou dlouho debatovali a je tímto rozhodnutím nadšený. Zachováme se k seriálu tak, jak si zaslouží. Byla to ikonická popkulturní věc a my si chceme být jistí, že odejde tím správným způsobem.

(Konec seriálu odhlasovali všichni. Foto: The CW)

Sedmiletá jízda je pro Riverdale určitě dostačující. Před časem dokonce i představitel Jugheada Cole Sprouse zmínil, že většina herců by ráda už seriál zakončila, jelikož kvůli působení u tohoto seriálu, který se natáčí v kanadském Vancouveru, nemají moc času stíhat točit něco jiného a všichni z nich by se rádi věnovali i filmům. Jejich přání je tedy vyslyšeno a před nimi už je poslední rok práce a působení u seriálu Riverdale.

Zdroj: Deadline

Mrzí vás, že osmá řada nevznikne, nebo je jen dobře, že už chtějí tvůrci seriál zakončit?

Diskuze /3

bloody_maniac

Moc dobrý nápad, velice schvaluju :)

20.5.2022 | 11:58:23
PStark

Super nápad, jen za mě ukončení mohlo přijít již dřív. Od druhé série šla kvalita strašně rychle dolů.

23.5.2022 | 11:01:28
Car

tohle vita asi kazdy :) tahle serie bohuzel neni skoro koukatelna, tak nezbyva nez doufat ze to nejak rozumne ukonci :) ja to od zacatku tipovala na 6 serii

24.5.2022 | 0:00:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E20: Chapter One Hundred and Thirty-Seven: Goodbye, Riverdale

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Jak dlouhou ještě zůstaneme v padesátkách?

Konec Riverdale se pomalu blíží, jelikož do jeho završení zbývá už jen šest epizod. Přesto děj stále zůstává zasazen do padesátých let a nic nenaznačuje návrat do současnosti. Vrátí se vůbec někdy postavy ke svým původním životům?

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama