Riverdale První epizoda nové řady vzdá hold Lukeu Perrymu

První epizoda nové řady vzdá hold Lukeu Perrymu

První epizoda nové řady vzdá hold Lukeu Perrymu

V březnu letošního roku zemřel herec Luke Perry, který v seriálu hrál Freda Andrewse a naposledy se objevil v devatenácté epizodě třetí série. Smrt herce se však zatím v seriálu nijak neprojevila, ale to se změní v premiéře čtvrté série.

14 1
5.9.2019

Když Luke Perry v březnu zemřel, zasáhlo to nejen jeho blízké a fanoušky, ale i ostatní herce a štáb Riverdale. Jelikož herec svou poslední epizodu natočil pro devatenáctý díl Fear the Reaper a do konce série zbývaly už jen tři další epizody, rozhodli se tvůrci smrt herce prozatím v seriálu ignorovat a odkázat na to až v nové sérii. Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa se k tomu vyjádřil následovně:

Rozhodně se s tím vypořádáme a odkážeme na to i v našem seriálu, a to na začátku čtvrté série. Nechtěli jsme to ale uspěchat a začlenit to do seriálu, aniž bychom si to pořádně promysleli. Konec série už jsme měli napsaný, takže jsme si řekli, že raději než tam někde vmáčknout takovou závažnou událost, tak si raději necháme čas na promyšlení a vymyslíme, jak to udělat správně.


(Jak se bude Archiemu dařit bez otce ve svém životě? Foto: The CW)

Náhradou za Freda se v posledních dílech třetí řady stala Archieho matka Mary v podání herečky Molly Ringwald. Ta se objeví i v nové sérii, kde bude mít větší roli než v předešlých řadách. Zatím se ale neví, jestli bude povýšena na hlavní postavu. Herečka však tvůrcům pověděla, že zůstane tak dlouho, jak ji tam budou chtít.

K vzdání pocty herci se v prvním díle čtvrté série, který získal název In Memoriam, objeví herečka Shannen Doherty, která je Lukeovou dlouholetou kamarádkou a kolegyní ze seriálu Beverly Hills, 90210. Její postava by měla mít v tomto díle klíčovou a velmi dojemnou roli.

(Shannen a Luke v seriálu Beverly Hills, 90210. Foto: Fox)

Zdroj: TVLine

Jak osud podle vás mají tvůrci připravený pro Freda? A jakou roli v tom sehraje Shannen?

Diskuze /5

xflori01

Prue už jsem dlouho neviděl :D Jsem zvědavý, jak se s jeho smrtí vypořádají

webmaster
5.9.2019 | 14:28:17
bloody_maniac

trochu se bojím, že ho nechají umřít…

5.9.2019 | 19:53:53
DashWar

Docela ironie, když se poslední epizoda, kterou před smrtí natočil, jmenuje „Fear the Reaper“.

6.9.2019 | 12:33:07
Allien9

Tohle mi nějak nesedí… Copak začnou vysílat sérii, aniž by byla dotočená? :-o (Luke zemřel až poté, co byla odvysílána více než polovina epizod.) A mezi námi, nešlo si nevšimnout, že už od té +/- poloviny se v seriálu téměř neobjevoval, což bylo vzhledem k jeho častým scénám více než zvláštní.

#5 tominotomino
8.9.2019 | 18:02:19
tominotomino

#4 Allien9: Ano, seriály, které jedou po celou dobu roku (tedy od podzimu do cca května) natáčejí díly i v průběhu této doby.

webmaster
8.9.2019 | 22:28:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E09: Chapter Sixty-Six: Tangerine

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Seriál Riverdale jen tak neskončí, neboť bylo právě oznámeno, že se v nové sezóně dočká už páté série. Jestli v ní však budeme vídat i Jugheada, jehož údajná smrt nás provází už od konce té třetí, se dozvíme ve zbylých dílech čtvrté řady.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás