Riverdale Už víme, co bude letos za muzikál

Už víme, co bude letos za muzikál

Už víme, co bude letos za muzikál

Stejně jako v druhé a třetí sérii, tak i ve čtvrté se dočkáme muzikálové epizody, a to v epizodě, která se bude vysílat 8. dubna. A jaký muzikál si středoškolská parta vezme na starost letos? Přece Hedwig and the Angry Inch.

3 2
5.2.2020

V létě 2019 bylo oznámeno, že nás i ve čtvrté sérii čeká muzikálová epizoda, ve které dojde k souboji kapel a zformování skupiny The Archies, kterou budou tvořit Archie, Betty, Veronica a Jughead. Nicméně to vypadá, že došlo ke změně plánu a místo toho nás čeká zpracování muzikálu Hedwig and the Angry Inch. Kapely The Archies se tak dočkáme třeba v příští sérii.

V této muzikálové epizodě se Kevin rozhodne uspořádat varieté, ale když mu ředitel Honey zakáže předvést vystoupení z Hedwig, Kevin a zbytek skupiny se rozhodnou jít proti němu a každý z nich předvede vystoupení z tohoto muzikálu. Stejně jako v předešlých letech bude představení odrážet vnitřní boje a život jednotlivých postav. A mezi vším tím dramatem bude vzkvétat jeden zakázaný románek.


A o čem že vlastně Hedwig and the Angry Inch vůbec je? O rockové „zpěvačce“ jménem Hedwig, která se narodila jako chlapec. Když podstoupila změnu pohlaví, operace se nezdařila a nyní stojí na pomezí mezi mužstvím a ženstvím. Z nešťastné lásky založí rockovou skupinu The Angry Inch a tím pro ni začíná život na pódiu.

(V roce 2001 se muzikál dočkal filmového zpracování. Foto: New Line Cinema)

Tvůrce Roberto Aguirre-Sacasa prozradil, že když se on a další členové produkčního týmu dozvěděli, že Stephen Trask, který složil písně k muzikálu, je fanouškem jejich seriálu, snažili se vymyslet, jestli by muzikál Hedwig nešel nějak zapracovat do Riverdale. A nakonec se to podařilo. Navíc je Hedwig prý nejoblíbenějším muzikálem Colea Sprouse (našeho Jugheada).

Níže se můžete podívat na obrázek obsahující seznam účinkujících v muzikálu a vedle nich jejich původní představení, které jsou ale přeškrtnuté na „Hedwig“. Překvapením je účast některých postav, které jsme v seriálu dlouho neviděli. Jedná se o Chucka Claytona, Valerii a Melody. Zajímavá je také účast školní poradkyně Burbleové, kterou jsme poznali v osmém díle In Treatment, avšak u ní není napsáno „Hedwig“, takže ještě uvidíme, co její účast přinese.

(Obsazení Kevinova varieté. Foto: The CW)

Zdroj: TVLine

Co říkáte na tento třetí muzikál? Myslíte, že se podaří?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E19: Chapter Seventy-Six: Killing Mr. Honey

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Záhady v Riverdale budou pokračovat

Seriál Riverdale jen tak neskončí, neboť bylo právě oznámeno, že se v nové sezóně dočká už páté série. Jestli v ní však budeme vídat i Jugheada, jehož údajná smrt nás provází už od konce té třetí, se dozvíme ve zbylých dílech čtvrté řady.

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás