Riverdale V Riverdale byla poprvé zmíněna Katy Keeneová

V Riverdale byla poprvé zmíněna Katy Keeneová

V Riverdale byla poprvé zmíněna Katy Keeneová

Už pár měsíců víme, že se seriál Riverdale dočká v novém roce spin-offu Katy Keene, pojmenovaném po jeho ústřední postavě. Proto se tvůrci Riverdale rozhodli tuto postavu alespoň nějak představit v jejich seriálu, což se povedlo ve čtvrtém díle Halloween.

6 0
5.11.2019

Protože Archie a Mad Dog se rozhodli na radu Veronicy uspořádat v jejich komunitním centru halloweenskou párty, potřebovali nějaké kostýmy. Veronica jim ale řekla, že se o to vůbec nemusejí starat, protože má v New Yorku kamarádku, která studuje módu a která jim něco ušije. A tou není nikdo jiný než Katy Keeneová.

(Seriál Katy Keene se bude vysílat na jaře 2020. Foto: The CW)


Bohužel se ale Katy na obrazovce nedočkáme. Je to však první spojení s připravovaným seriálem Katy Keene, ve kterém se role mladé módní návrhářky ujme herečka Lucy Hale. Tento seriál se bude odehrávat o několik let později než Riverdale, kdy už Katy nebude na škole, ale bude pracovat. Po jejím boku v tomto seriálu také uvidíte Josie, která městečko Riverdale opustila, aby si šla za svým hudebním snem. Také víme, že v Katy Keene občas uvidíme i postavy z Riverdale a jelikož jsme se nyní dozvěděli, že Veronica se s Katy zná a mají nějakou společnou historii, stává se Veronica velkým adeptem na jeden z crossoverů.

Zdroj: ComicBook

Jak se vám líbily kostýmy, které Katy ušila pro Archieho a Mad Doga? A chtěli byste, aby se v novém seriálu objevila Veronica?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E13: Chapter Seventy: The Ides Of March

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky: pocházejí z Netflixu
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Shrnutí informací o Jugheadově údajné smrti

Shrnutí informací o Jugheadově údajné smrti

V tomto článku se můžete dočíst všechny informace z flashforwardů, kterém nám nastiňují, jak došlo k Jugheadově smrti a co po ní následuje. Myslíte si, že je jeho smrt skutečná nebo ne?

Reklama

Seriál Katy Keene

Novinky o spin-offu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu. Stačí jen kliknout na plakát.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás