Riverdale V Riverdale byla poprvé zmíněna Katy Keeneová

V Riverdale byla poprvé zmíněna Katy Keeneová

V Riverdale byla poprvé zmíněna Katy Keeneová

Už pár měsíců víme, že se seriál Riverdale dočká v novém roce spin-offu Katy Keene, pojmenovaném po jeho ústřední postavě. Proto se tvůrci Riverdale rozhodli tuto postavu alespoň nějak představit v jejich seriálu, což se povedlo ve čtvrtém díle Halloween.

6 0
5.11.2019

Protože Archie a Mad Dog se rozhodli na radu Veronicy uspořádat v jejich komunitním centru halloweenskou párty, potřebovali nějaké kostýmy. Veronica jim ale řekla, že se o to vůbec nemusejí starat, protože má v New Yorku kamarádku, která studuje módu a která jim něco ušije. A tou není nikdo jiný než Katy Keeneová.

(Seriál Katy Keene se bude vysílat na jaře 2020. Foto: The CW)


Bohužel se ale Katy na obrazovce nedočkáme. Je to však první spojení s připravovaným seriálem Katy Keene, ve kterém se role mladé módní návrhářky ujme herečka Lucy Hale. Tento seriál se bude odehrávat o několik let později než Riverdale, kdy už Katy nebude na škole, ale bude pracovat. Po jejím boku v tomto seriálu také uvidíte Josie, která městečko Riverdale opustila, aby si šla za svým hudebním snem. Také víme, že v Katy Keene občas uvidíme i postavy z Riverdale a jelikož jsme se nyní dozvěděli, že Veronica se s Katy zná a mají nějakou společnou historii, stává se Veronica velkým adeptem na jeden z crossoverů.

Zdroj: ComicBook

Jak se vám líbily kostýmy, které Katy ušila pro Archieho a Mad Doga? A chtěli byste, aby se v novém seriálu objevila Veronica?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E05: Chapter Sixty-Two: Witness for the Prosecution

cz5%
sk100%
DOKONČENO

CZ Titulky pro vás připravuje: @tominotomino
SK Titulky připravuje: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Pozn.: Na Netflixu už jsou titulky k prvním čtyřem dílům čtvrté série, takže počkáme, jestli nebudou během příštích dní i ty k pátému dílu.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

I další rodiny přivítají nové členy

I další rodiny přivítají nové členy

Andrewsovi nebudou jedinou rodinou, která přivítá nového člena. Ve čtvrté sérii se totiž setkáme i s jedním členem rodiny Jonesových, o kterém byla zmínka už ve druhém díle, a jedním z rodiny Lodgeových.

Katy Keene trailer

Thumbnail Play icon

Novinky o seriálu Katy Keene můžete sledovat na jeho oficiálním webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás