Riverdale
86/100 - 145×

Riverdale

Příběh seriálu Riverdale nám ukáže překvapivý pohled na Archieho, Betty, Veronicu a jejich přátele, kteří odhalují surrealismus každodennosti maloměstského života, ale i jeho temnotu. Seriál vychází z Archie komiksů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
K.J. Apa (Archie Andrews), Lili Reinhart (Betty Cooper), Camila Mendes (Veronica Lodge), Cole Sprouse (Jughead Jones), Madelaine Petsch (Cheryl Blossom), Casey Cott (Kevin Keller), Charles Melton (Reggie Mantle), Vanessa Morgan (Toni Topaz), Drew Tanner (Fangs Fogarty), Mädchen Amick (Alice Cooper), Skeet Ulrich (FP Jones), Marisol Nichols (Hermione Lodge), Mark Consuelos (Hiram Lodge), Ashleigh Murray (Josie McCoy), Luke Perry (Fred Andrews)

Veronica najde manžela v postavě z Katy Keene

Veronica najde manžela v postavě z Katy Keene

Časový posun přinese pro postavu spoustu změn v jejich životě. Pro Veronicu to třeba znamená, že si najde manžela, a to ne ve zcela neznámé postavě, ale v takové, kterou jsme několikrát mohli vidět v seriálu Katy Keene.

4 2
10.1.2021

Jelikož dojde v seriálu k pravděpodobně sedmiletému časovému posunu, vyvine se během té doby i příběh našich hlavních postav. Víme tak, že Archieho čeká kariéra v armádě a následně u hasičů v Riverdale. Nyní tu ale máme novinku ohledně Veronicy, neboť ta se během této doby provdá. A nebude se jednat ani o Archieho ani o Reggieho, se kterými měla během střední školy romantický vztah, ale o jednu z postav, kterou jsme poprvé mohli vidět ve spin-offu Katy Keene.

Jedná se totiž o postavu Chada Gekka a jestliže jste viděli Katy Keene, víte, že jde o byznysmena, který investoval peníze do klubu Pepperárny patřící Pepper Smithové. Předtím si však chvíli poseděl ve vězení za držení drog. Nyní je z něj ale významný byznysmen na Wall Street. Považuje se za alfa samce, je velmi žárlivý a cítí se být ohrožen Veroničiným životem v Riverdale, především jejím přátelstvím s Archiem. V Katy Keene si tuto postavu zahrál herec Reid Prebenda, ten se ale do této role nevrátí. Místo toho ji převezme herec Chris Mason, kterého můžete znát například ze seriálů Broadchurch nebo Pretty Little Liars: The Perfectionists. Poprvé se s ním setkáme ve čtvrtém díle, jenž bude odvysílán 10. února a v němž dojde k posunutí děje o několik let dopředu.

(Reida Prebendu (vlevo) nahradí herec Chris Mason (vpravo). Foto: The CW, Freeform)

Nejedná se o první postavu ze zrušené Katy Keene, kterou v Riverdale spatříme. Díky fotkám z prvního dílu páté série víme, že uvidíme KO Kellyho, který do města přijede na boxovací zápas s Archiem. A dále se šušká, že by se herec Ryan Faucett, který v Katy Keene ztvárňoval Jorgeho přítele Bernarda, měl objevit v sedmé epizodě. Koneckonců se jedná o hasiče, takže by mohl mít nějakou spojitost s Archiem. Je tak možné, že nakonec spatříme i někoho dalšího z tohoto zrušeného seriálu.

(KO a Archie se potkají v jednom ringu. Foto: The CW)

Zdroje: Deadline, Decider

Co říkáte na Veroničina manžela? A koho z Katy Keene byste v seriálu rádi viděli?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S06E22: Chapter One Hundred and Seventeen: Night of the Comet

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Konec Riverdale se pomalu ale jistě blíží

Seriál Riverdale měl to štěstí a krvavé řežbě na stanici The CW se vyhnul, jelikož byl zavčasu pro sedmou sérii prodloužen. Stanice má ale o jeho budoucnosti jasno a v příštím roce nás tak čeká poslední řada.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama