Riverdale Archie Andrews

Archie Andrews

Archie Andrews

Rozporuplný student Riverdaleské střední školy, který objevil zájem v hudbě.

Sezóny 6
2017 - 2021

Archie je student střední školy a člen školního fotbalového týmu. Přes léto pomáhal otci v jeho stavební firmě, kde tvrdou prací nabral svaly.

Nyní o něj má zájem hned několik dívek, včetně jeho nejlepší kamarádky Betty. Když mu však Betty vyzná city, neopětuje je a chce, aby zůstali pouze kamarádi. Nejvíce jej totiž přitahuje nová učitelka hudební výchovy, slečna Grundyová, se kterou byl u jezera v den Jasonovy tragické smrti. Zalíbila se mu také jeho nová spolužačka Veronica, ta s ním však nechce nic mít kvůli jejímu přátelství s Betty.


Místo fotbalu se Archie začíná raději věnovat psaní písniček, v čemž ho jeho otec z počátku příliš nepodporuje, i když mu později dokonce odhluční garáž, aby v ní mohl hrát. S jeho talentem mu pomáhá slečna Grundyová; Josie a jejím Kočičkám dokonce pomohl s psaním. Do jeho dobrého přátelství s Betty se neustále staví její matka, která Archieho nemá ráda a snaží se ho zničit.

Po krátkém románku s Valerií začne Archie chodit s Veronicou, která je mu velkou oporou po střelbě v Popově bistru, při čemž jeho otec málem přišel o život. Archie se poté vydá na nebezpečnou cestu pomsty, která vyvrcholí zúčtováním na mostě, kde je Černá kukla zastřelen šerifem Kellerem. Archie se konečně vrací do normálu, když jej kontaktuje agent Adams z FBI, který požaduje jeho pomoc při dopadení Hirama Lodge. Archie se snaží získat si jako přítel jeho dcery jeho respekt a zároveň zjistit o jeho nelegálních obchodech.

Přečtěte si také o jeho komiksové předloze.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vašti

Puberťák se vším všudy, každý den miluje jinou.

7.6.2017 | 13:09:08
Liss93

Co se kolem něj mihne, do toho se ihned zamiluje. Hodil by se nejvíc k Chery, zklidnil by ji a ona by věděla, jak si ho udržet.

11.5.2017 | 21:59:08
Adell_OBrinel

Nemusím ho moc..On je pro mě taková ta neutrální postava o které zatím (ano stále) nemám názor..

14.4.2017 | 19:50:08
TVDandTO

nemám ho ráda:-(

8.4.2017 | 21:12:34
sulcka04

Nijak mě nezaujal a navíc ublížil Betty, (za což jsem ráda protože aspoň je s Jugheadem) ale jsem ráda že on sám je teď s Val.

2.4.2017 | 8:57:44
2

Stav titulků

Epizoda S06E05: Chapter One Hundred: The Jughead Paradox

cz100%
DOKONČENO

CZ Titulky: Z Netflixu
SK Titulky: @MarekKovacWho­vian

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, případně i okomentovat.

Nepřehlédněte

Sabrina si zajede do Riverdale

Sabrina si zajede do Riverdale

Sesterský seriál Chilling Adventures of Sabrina, který se vysílal na Netflixu, je už sice za námi, nicméně to nebrání tomu, aby se nějaká postava objevila v Riverdale. A právě na to dojde na začátku šesté řady, do níž zamíří Sabriny Spellmanová.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Sdílené univerzum

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás