Robinsonův ostrov
64/100 - 38×

Robinsonův ostrov

Skupina odvážných Čechů se ponoří do napínavého, vyčerpávajícího a nebezpečného dobrodružství, ve kterém mohou získat dva a půl milionu korun a titul českého Robinsona. Tento televizní pořad moderuje Ondřej Novotný.

Česko | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Nova | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show
redaktoři
Fakulo


Robinsonův ostrov není první v ČR

Robinsonův ostrov není první v ČR

Robinsonův ostrov je druhý český pořad podle americké show Survivor v Česku. První byl v roce 2006 Trosečník odvysílaný na Primě.

1 0
13.1.2017

Před 11 lety vysílala televize Prima reality show Trosečník (podle konceptu americké show Survivor). Moderoval ji Marek Vašut. Tato série byla absolutní propadák (ČSFD hodnocení 19%, pro srovnání Survivor má 80 %), a to ve všech směrech (výběr soutěžích, podílení na natáčení, produkci i na televizním zpracování). Web survivorweb.cz napsal: „Pokud v tuzemském vysílání propadne na jedné televizi z jakéhokoliv důvodu nějaký pořad či projekt, je nepravděpodobné, že se ho ujme jiná stanice a pokusí se ho reinkarnovat, zvlášť pokud jde o tak náročný druh pořadu.“

Všichni tedy Trosečníka zkritizovali, tak uvidíme, jak se s tím poprala Nova. Můžeme doufat, že Robinsonův ostrov bude moci konkurovat sérii Survivor. Premiéra bude 16. ledna ve 21:15 na Nově.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Kafka Tamura

No, podívám se na první řadu, druhou a dají-li další a nebude to taková doku*vená hovadina jako Trosečník, tak se hlásím. :)

13.1.2017 | 11:44:47
DHARMA4,8

Já se podívám na první díl a uvidím, jestli má cenu koukat dále. Horší než Trosečník to být snad ani nemůže. Originál je však jen jeden.

13.1.2017 | 13:01:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama