Robinsonův ostrov
65/100 - 40×

Robinsonův ostrov

Skupina odvážných Čechů se ponoří do napínavého, vyčerpávajícího a nebezpečného dobrodružství, ve kterém mohou získat dva a půl milionu korun a titul českého Robinsona. Tento televizní pořad moderuje Ondřej Novotný.

Česko | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Nova | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Postavy

 • Kačka

  Kačka

  Devatenáctiletá Kateřina Šuriaková z Prahy je nejmladší soutěžící Robinsonova ostrova a tuto skutečnost vnímá jako výhodu. Jestli bude mít velký hlad, je připravená ulovit si potravu, třeba i hada. Na druhou stranu má strach, že se psychicky zhroutí a rozbrečí se před kamerou.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Lucka

  Lucka

  Třiatřicetiletá Lucie Zahradníková z Ostravy je oddaně věřící fitness trenérka. Když si měla vybrat, který talisman si vezme s sebou na ostrov, neváhala ani vteřinu a vybrala Bibli. Lucie je usměvavá, energická a ráda povzbuzuje lidi ve svém okolí. Nejvíce se bojí svých reakcí v neznámých situacích.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Barča

  Barča

  Jednadvacetiletá Barbora z Liberce o sobě říká, že je bojovnice. Do věcí se vrhá impulsivně a nebojí se konfliktu, ať už v osobním životě či na pracovišti. Nemá tak problém si s ostatními vyříkat věci z očí do očí.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Jakub

  Jakub

  Dvaatřicetiletý finanční poradce z Hradce Králové se do Robinsonova ostrova přihlásil na popud své ženy. Od reality show si slibuje změnu prostředí, chce si sáhnout na dno a dostat se mimo svou komfortní zónu.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Martin

  Martin

  Čtyřiadvacetiletý kreativec Martin Vévoda z Prahy rád vtipkuje, provokuje a vypráví příběhy. Jedna z jeho nejoblíbenějších historek je ta o velké želvě, která ho kousla do zadku. Martin nehledí na autority, starší nebo zkušenější – jde si svou cestou.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • David

  David

  Pětačtyřicetiletý vysokoškolský učitel z Hradce Králové je v prvé řadě velký dobrodruh. Miluje cestování a přírodu. Celý život je totiž velmi aktivní a věnuje se sportu. A to především tomu adrenalinovému – leze po skalách, sjíždí vodu a v zimě rád šplhá po horách.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Míla

  Míla

  Dvaadvacetiletému trenérovi kulturistky Miloši Brtovi z Prahy se splnil sen. Na tuto reality show se Miloš připravuje už 15 let, dokonce se přihlásil do americké verze, ale byl odmítnut, není Američan.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Terka

  Terka

  Osmatřicetiletá účetní z Prahy se netají svou lesbickou orientací. Líbí se jí ženy, které mají charisma. Na ostrově se nejvíc bojí přírody, která je nevyzpytatelná a také toho, že ji zklame zdraví.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Radovan

  Radovan

  Čtyřiačtyřice­tiletého válečného veterána z Dolní Lomné vystihuje dle jeho slov pohoda, klídek a tabáček. Radovan absolvoval i sám vedl kurzy přežití, má za sebou několik vojenských misí. Později z armády odešel a v současné době provozuje horskou chatu.

  Sezóny 1
  2017 - 2017
 • Katie

  Katie

  Dvacetiletá skladnice z Ostravy by chtěla být modelkou nebo herečkou. Její nejlepší kamarádkou je máma. Katie má ráda adrenalin, dobrodružství a v reality show by ráda potkala upřímného člověka, který by jí nelhal. Na oplátku by mu poskytla stejnou loajalitu.

  Sezóny 1
  2017 - 2017

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama