Rome (Řím)
95/100 - 97×

Rome(Řím)

Rok 52 před Kristem. Čtyři sta let po založení republiky je Řím nejmocnějším městem světa. Kosmopolitní metropole s miliónem obyvatel tvoří srdce obrovského impéria. Republika založená na principech sdílené moci a nelítostné individuální soutěživosti nikdy nedovolí jedinému muži získat absolutní moc.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Historický, Politický, Válečný
hrají
Kevin McKidd (Lucius Vorenus), Ray Stevenson (Titus Pullo), Polly Walker (Atia), Kerry Condon (Octavia), James Purefoy (Marcus Antonius), Lindsay Duncan (Servilia), Tobias Menzies (Marcus Iunius Brutus), Nicholas Woodeson (Posca), David Bamber (Marcus Tullius Cicero), Indira Varma (Niobe), Max Pirkis (mladší Gaius Octavius), Lee Boardman (Timon), Ciarán Hinds (Gaius Julius Caesar), Kenneth Cranham (Gnaeus Pompeius Magnus), Simon Woods (starší Gaius Octavius)

Lucius Vorenus

Lucius Vorenus

Ztrápený voják a otec rodiny, kterého potkává jedno neštěstí za druhým.

Sezóny 2
2005 - 2007

Lucius Vorenus je zdatný a schopný voják, který se v civilu chová jako tvrdý muž. Jeho blízkým přítelem je Titus Pullo, který ho tahá z každé nesnáze. Na Lucia se však lepí více smůly než na ostatní.

(Lucius Vorenus je znám mezi prostým lidem i smetánkou. Foto: HBO)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Kevin <3

webmaster, korektor
21.8.2019 | 14:53:43
Levascue

Psychopat…a syn Hádesův :D :D

21.8.2019 | 0:00:30
CoRnDuCK

Zatím se mi jeví jako sympaťák :)

10.8.2019 | 21:48:54

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama