Rookie Blue (Policejní bažanti)
91/100 - 31×

Rookie Blue(Policejní bažanti)

Pět čerstvých absolventů policejní akademie je nasazeno do terénu. Konečně pro ně tedy nadešla chvíle, kdy si musí uvědomit, že trénink a akce v opravdovém životě jsou dvě úplně odlišné věci.

Kanada | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Global | 43 minut


Aliyah O'Brien: Holly je upřímná a přímočará

Aliyah O'Brien: Holly je upřímná a přímočará

Představitelka Dr. Holly Stewart – Aliyah O'Brien prozradila, co si myslí o své postavě a vztahu s Gail.


1 0
10.7.2014

Po šestém díle Holly a Gail spolu stále nemluví poté, co přátelé Holly zpochybňovaly, zda je Gail pro ni ta správná volba. Co se Holly aktuálně honí hlavou?

O’Brien: Myslím si, že Gail Holly neuvěřitelně chybí, ale je ochotná zajít jenom do určitého bodu, aby věci urovnala. Ublížilo jí, že Gail se nestarala natolik, aby si ji vyslechla. Holly chce být se ženou, která ji miluje a neuteče pokaždé, kdy nastane konflikt.


Postava Gail přiznala, že se někdy chová dětinsky a nedospěle. Jak moc jí její vztah s Holly dovolil dospět?

O'Brien: Holly nevytváří drama, je upřímná a přímočará. Nejen, že je dobrým příkladem pro Gail, ale myslím si, že tento druh autentičnosti dovolil Gail být sama sebou a cítit se podporována. Holly nežere Gail její kraviny.

Od hádky v baru se Gail a Holly neviděly. Až se znovu potkají, jak moc to bude neohrabané?

O'Brien: Nemyslím si, že je Holly tolik neohrabaná jako Gail, pravděpodobně je spíše vice ublížená a zdrženlivá.

Hollyinini přátelé si myslely, že je Gail “spodina”, souhlasí Holly s nimi? Je to pro ně opravdová překážka?

O'Brien: Ne! Vůbec ne! Holly zajímá osoba, ne její práce, a Gail není jen krásná, ale také neuvěřitelně divná a zábavná a Holly to miluje. To vnitřní, emocionálně nedospělé chování je kámen úrazu. Myslím, že Holly za ten čas ví, že její přátelé umějí být namyšlení. Protože Holly shledává Gail tak úžasnou, očekává, že její přátelé ji tak budou vidět také. Holly je vědkyně, která se dokáže prokousat přes svchrní skořápky lidí, aby nalezla pravdu. Představuju si, jak její arogantní přátelé mají některé, velmi vyvažující kvality jako je věrnost a silná osobnost, se kterými se Holly ztotožňuje. I přes jejich mouchy by se k ní hned zády neotočily, kdyby nastal nějaký problém.

Co Holly shledává na Gail nejvíce atraktivní?

O'Brien: Její upřímnost a nesmlouvavý postoj. A pravděpodobně také její rty;)

Jaký vzkaz, byste ráda poslala všem těm fanouškům, kteří jsou zapálenými fanoušky #Golly (fanoušci, kteří chtějí Holly a Gail ve vztahu)?

O'Brien: Páni, můj Twitter překypuje láskou pro #Golly na denním pořádku a hřeje mě to u srdce. Přála bych si, abyste všichni věděli, že jsem nesmírně vděčná za vaši lásku a podporu těchto postav. Pracuju na skvělém seriálu s úžasnými lidmi a možnost sdělit Hollyin příběh je opravdová čest! Jen si přeji, abych mohla udělat víc. Takže, děkuju, děkuju, DĚKUJU!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama