Rookie Blue (Policejní bažanti)
91/100 - 31×

Rookie Blue(Policejní bažanti)

Pět čerstvých absolventů policejní akademie je nasazeno do terénu. Konečně pro ně tedy nadešla chvíle, kdy si musí uvědomit, že trénink a akce v opravdovém životě jsou dvě úplně odlišné věci.

Kanada | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Global | 43 minut


Charlotte Sullivan: "Gail je pro každého černá ovce"

Charlotte Sullivan: "Gail je pro každého černá ovce"

Pro zkrácení chvilky si můžete přečíst rozhovor s představitelkou Gail – Charlotte Sullivan, která na konci čtvrté série poskytla rozhovor stránce AfterEllen.


0 0
14.5.2014

AfterrEllen: Moc děkuji, že jste si dnes pro mě našla čas!

Charlotte Sullivan: Rozhodně! Někdo z mého týmu mi předal vaše články, četla jsem je, jsou úžasné. Děkuji Vám za tak výstižné psaní o seriálu. Vážím si toho.


AE: Děkuji! Byla jsem fanouškem už od první série, takže jsem byla nadšená, když jsem dostala šanci o tom psát.

CS: A tahle nová zápletka, kterou načínáme, je tak trochu šťavnatá. Takže jsem nadšená, že o tom konečně mohu mluvit, protože jsem tu možnost dlouho neměla.

AE: Jo, všichni se těší – Mně popravdě spousta lidí prozradila, že začali sledovat seriál a zůstali u něho přikovaní, protože ta zápletka vzbudila jejich zájem.

CS: To ráda slyším! To je skvělé! To mě opravdu velmi potěšilo.

AE: Skočme přímo k diskuzi o Holly a Gail, jak to s Aliyou O’Brien klape? Musí být hezké mít někoho, kdo reaguje pozitivně na chování a štěkání Gail.

CS: Za prvé a především, Aliyah je velmi, velmi cool slečna. Měla jsem docela strach, protože ona je velmi, velmi neuvěřitelná žena a já jsem poťouchlá, takže jsem byla nervózní z našeho setkání. Některé části sebe vkládám do Gail, takže Gail je trochu společensky nesvá a rozhodně je záhadná a divná a to jsou součásti mě a setkání s ní bylo takové, že ze mě byl blábolící blázen. Je velmi živá a velmi atletická a opravdu pozitivní, krásná – obě jsme byly velmi nervózní a vysmáté což bylo docela zábavné. Co je opravdu hezké při vytváření téhle zápletky je to, že, víte, klidně mě pravděpodobně mohli nasadit k dalšímu chlapovi, protože o tom ten seriál je, je o vztazích, že? Nechat mě přejít z Nicka na nějakýho dalšího týpka… byla to hezká příležitost, jak vytvořit trochu hlubší vrstvu s Gail, což bylo osvěžující, protože popravdě řečeno, když mě přidáte k dalšímu chlapovi, tak se to vyřeší samo, stejná zápletka zas dokola. Dobře, minulý rok to byl někdo jiný. Tohle tvoří to, kdo jsem, co se děje, o co jde, a prostě to vytváří všechny ty různé, úžasné vrstvy, pro mě jako umělce je možnost hrát něco úplně jiného ta vzrušující část. A také ta zpětná vazba byla vážně pozoruhodná. Takže je to úplně jiné – je to jako hrát Gail v úplně jiném světle. Je to opravdu příjemné.

AE: Líbilo se mi, jak mluvila ke Chloe a Gail řekla, že žárlí, že Chloe se nebojí být neustále sama sebou. Přemýšlela jsem, jestli jsem si do toho promítala svůj vlastní příběh na to, nebo jestli tady Gail už začala zpochybňovat svou sexualitu, nebo to byl klasický odraz Gail.

CS: To je zajímavé, myslím, že v seriálu se snažíme přijít na to, co to je, a neškatulkovat to. Myslím, že spousta lidí na to reaguje stylem „Co to je? Jsi lesba, jsi hetero?“ Vždy jsem měla náznaky ohledně její sexuality – víte, mluvila jsem o tom se scénáristy ještě v první sérii, tázala jsem se, jestli opravdu byla do těch mužských, které k ní dali, zamilovaná. Bylo to něco, co si scénáristé založili, a tak trochu si vždy s tím nápadem hráli, a i když si toho nikdo nevšímal, hrála bych to jako byste to nevěděli. Vzhledem k tomu, že by opravdu mohla být s muži šťastná, není nutné to škatulkovat, protože nevíme, jak to je. Je to všechno o objevování, že? Co se týče Gail, líbí se mi myšlenka jejího rozlousknutí a možnosti nahlédnout, co se uvnitř skrývá. Protože i když z ní nebude lesba, objevuje něco nového a nabývá nových zkušeností. Ale pokud je lesba, je to samo o sobě skvělá cesta k poznání. Ale k té citaci Chloe, je to tak, Gail se opravdu nemůže před lidmi otevřít, je to pro ni těžké. Je to pro každého černá ovce, má kamarády, ale můžeme je nazvat opravdovými přáteli? Nikoho k sobě nepustí, tak možná s O’Brien otevře svou úplně novou stránku, což je pro mě ta nejskvělejší část hraní a jsem natěšená z práce s Aliyou, protože je to spousta zábavy a ona je opravdu úžasná slečna a je to s ní skvělé.

AE: Popravdě jedna z mých oblíbených scén pravděpodobně z celého seriálu byla, když byly Gail a Holly v odpalovacích klecích. Přišlo mi, že to bylo poprvé, kdy jsme viděli Gail se smát od srdce a bavit se.

CS: (směje se) Spousta našich scénáristů, když to viděli, reagovali „To na dvě sekundy nebyla Gail ale Charlotte“ Já to určitě nebyla, což směřuje zpátky na začátek, kdy jsem byla dotazována, zdali chci dělat Rookie Blue a moje první reakce byla: „Ne! Bože nejsem vysportovaná, nemám sílu, mám rozbředlý ruce! Pokud mě potřebujete k ochraně města, měli byste se bát, protože tohle není dobrý nápad.“ Nevěřila jsem si, řekla jsem ne a ne proto, že bych nechtěla být součástí seriálu. Vážně jsem chtěla být součástí, jen jsem ze sebe nechtěla udělat hlupáka, aby mě pak vyhodili. To jsem si původně myslela. A David Wellington jeden z našich producentů reagoval slovy „Ty to nechápeš, to nejsou zkušení důstojníci, jsou to lidé, co objevují, kým jsou, takže nemusíš být svalovkyně,to není třeba. Teprve všechno objevuješ a můžeš být za hlupáka.“ Což tak trochu pro mě udělalo věci jednoduššími. A konkrétně s tou scénou v klecích, je Gail velmi nekoordinovaná, a nešikovná a to všechno neustále skrývá za vrstvou jedovatosti, protože se bojí, že jí lidé odmítnou a že si z ní budou dělat legraci, čehož se podle mě bojí všichni. Nevím, jestli to všechno dává smysl.

AE: Ano, dává! A je skvělé slyšet, že je tu trochu z vás vyzařující z té scény.

CS: Myslím, že kdyby to bylo po jejich, byli by jako „Můžeme to vzít ještě jednou?“ Promiňte! Příště budu hrát lépe. Ano, to jsem celá já.

AE: Uvidíme více Holly přinášejíc z Gail její jemnější stránku v posledních dílech řady?

CS: Máte na mysli tuto sérii nebo pátou sérii, kterou se chystáme natáčet?

AE: Holly se v páté řadě vrátí?

CS: Nevím! Nejsem si jistá! Chci říci, řeší se to – Myslím, že by mi to opravdu neřekli, ale myslím, že to je tím, jak skončilo finále, je to cliff-hanger. Je to celkem intenzivní epizoda, což bude pravděpodobně vést k jejímu návratu v další sérii, protože to je doslova pokračování následujícího dne. Takže si myslím, že se vrátí. Pokud mě jen tak neupustí a já nezůstanu popletená a opět opuštěná.

Ale jo, Aliyah je velice cool – Musím opět zdůraznit to, že je opravdu VELMI cool. Znáte ty lidi, co jsou jako „Uděláš si vlasy takhle a vypadá to dobře!“ Ona je jedním z těch lidí, které chcete zavraždit. Krásná bez námahy. Je to otravné. (směje se). Zbožňuji s ní pracovat, takže doufám, že spolu budeme mít víc věcí.

AE: Myslíte si, že Gail se do ní opravdu zamilovává, když teď spolu tráví více času? Obzvláště, když teď Andy zničila to nejbližší k přátelství, co měla. Nebo si myslíte, že je Holly jenom bezpečný přechod pro teď?

CS: To nevím. Co je zajímavé na tom, jak to napíšou, je to, že pávě teď je velmi zranitelná. Myslím, že opravdu Nicka milovala a nemělo to nic společného s tím, že je to chlap, opravdu ho milovala a on jí zlomil. A opět, tohle je chlápek, který jí opustil už několikrát. Takže podle měbýt v takovémto zranitelném stádiu, objevuje tento skvělý vztah se ženou, nevědíc co se děje. A jsme opět u toho definování. Což trochu oceňuji. Nemyslím, že je třeba to definovat, prostě milujte nebo máte rádi člověka, né proto, že je to muž nebo žena, možná jsou tak unikátní a je tu nějaká ta chemie, která nastává, když s tím člověkem jste. Takže se neunáhluji se škatulkováním. Především z respektu ke gay komunitě.

Dokonce, i když za mnou přišli s tím nápadem, protože jsem to tak trochu navrhla pár let zpátky, původní myšlenka byla: „Doufám, že to nebudete dělat pro zájem pánského obecenstva“ Chci potěšit ženy. Je lehké to dělat pro chlapy a to nechci. Nevím, jestli to dává smysl.

AE: Ne, věřte mi, dává to smysl.

CS: Víte co mám na mysli? Dvě líbající se holky, pánové si o toho udělají dobře. To tedy ne! Chci, aby tohle bylo vážně intimní, se spoustou péče. Ne k potěšení chlapů. Takže s takovou myšlenkou si minulý rok pohrávali a můj instinkt byl, že to musí být pro slečny. Nemůže to být pro chlapy. A poté to trochu utichlo a tento rok (4.série) to vytáhli a řekli, že se o to postarají s maximální péčí. A to mě nadchlo, protože to není vyloženě o sexualitě, je to o Gail, která konečně nalezla člověka, se kterým může být sama sebou. Je to její nová stránka a to je to, co oceňuji nejvíce. Je to rozdílné. A nemůžu se dostatečně stresovat. Nemusím být s dalším chlápkem po delší dobu.

Můžu být s kým chci. To je můj názor, scénáristé za mnou přišli a ptali se, a tady musíte být opatrní, co řeknete, protože to zařadí do seriálu. Toto splnění mé předtuchy, kterou jsem před čtyřmi roky měla. Rozhodně naslouchají a realizují vaše nápady a doslova to, co jste řekli, bude ve scénáři, musíte se mít na pozoru, protože zjistíte, že to, co jste řekli, bude o pár dílů do předu ve scénáři. A reagujete stylem „Do hajzlu!“ Je to opravdu krásné.

AE: To je opravdu skvělé slyšet, spousta lidí se obávalo, že se jedná pouze o zvýšení sledovanosti. Seriál sleduji od začátku a vždy jsem cítila, že Gail má stejnou nenávist ke všem, když je rozčílená a věřím, že dokáže milovat stejně, ať už jde o kohokoliv. Myslím, že vidí lidi jako lidi.

CS: To si také myslím. A je to tak, nechcete odmítat pány v žádném případě, nebudu chlápky napadat, ale když jde o dvě líbající se ženy na obrazovce a chcete, aby byly spolu a chcete, aby se líbaly pro zájem pánského publika, což je kompletní protiklad – ne. To není to, co chci, nechci využívat gay komunitu pro zvýšení sledovanosti, nelíbí se mi to. Přijde mi to manipulativní a divné. Chci využít tuto příležitost k růstu mě samé jako umělkyně – nikdy jsem to nehrála. A to je ta vzrušující část.

AE: To je skvělé slyšet!

CS: Moc mluvím a blábolím, odpusťte mi. (směje se) Ale znamená to pro mě hodně, byla jsem s touto postavou dlouho a gay komunita je pro mě opravdu důležitá; mí přátelé jsou homosexuální a možnost dostat tuto zápletku mě udělalo velmi šťastnou. Mám husinu jen na to myslím, fakt, že toto budu moct hrát mě dělá k****sky pyšnou. Nevím, co z toho vzejde, ale to je v pořádku. Je to jen o zkoumání a neodsuzování, jen být upřímná k sobě samé.

AE: Je skvělé mít lidi jako vy, jako spojence, které vážně zajímá takováto zápletka, pro komunitu to hodně znamená.

CS: To ano! Chcete být reprezentováni! Chci říci, no tak, kolik reklam, které sledujete je jak černošský pár, tak bělošský. Kde je rozmanitost? Proč nevídáme reklamy s dvěma ženami, co propagují zubní pastu? Prostě to nevídáte a přijde mi to… jako s ženskými sporty. Nesledujeme ženské sporty, sledujeme pánské sporty. Což je otázka – Jsem feministka, omluvte můj výlev, ale vždy když o tom přemýšlím, vře mi krev. To je důvod, proč je tak důležité reprezentovat různé kultury, různé národnosti, a sexuality. Je to opravdu důležité – a hlavně to udělat správně. A to právě naši scénáristé a naše showrunnerka Tassie Cameron, moje kamarádka, která řekla, že to provedou s maximální péčí a ujistí se, že je to reprezentováno dobře a ne jenom pro zábavu pánů, což je pravý opak toho, co chci dělat.

AE: Vidím, že nám dochází čas, takže pro vás mám ještě jednu otázku, ptala jsem se lidí na twitteru, co by chtěli vědět, a nejčastější otázka byla „Kdy se Charlotte připojí k twitteru?“

CS: (směje se) Bože, já vím, jsem poslední v twitter-světu. Jsem s technologiemi hrozná. Skoncovala jsem s internetem. Vážně chci žít na farmě v ústraní bez internetu, protože z něj mám úzkost. Pamatuju si, že před roky po mě původně vedení chtělo, abych se ke twitteru přidala, vůbec jsem tomu nerozuměla. Nevím, čím to bylo, ale myslím si, že jsem tweetovala nevhodné věci a oni reagovali slovy „Ne, tohle tweetovat nemůžeš!“ tak jsem řekla „Dobře…“ Takže netweetuji správně a poté jsem cítila, že musím odepsat všem a toho jsem nebyla schopna, takže přišlo mi, že to pro mě není nic zábavného, jen jsem z toho byla úzkostlivá, tak jsme si řekla „Mizím odtud.“ Prostě to není pro mě. Jsem hrozná s emaily a na mobilu mám zprávy, které jsou pravděpodobně dva týdny staré. Ráda bych se vrátila do padesátých let, kdy věci byly více jednodušší. Chci kuřata, prase a žádný počítač a chci knížky. Takže proto asi nejsem na twitteru.

AE: Dává to smysl!

CS: Jsem opravdu hrozná, co se týče těchto věcí, ale chápu to. Je to úžasné médium pro lidi, myslím, že spousta lidí z toho má pozitivní věci. Já s twitterem prostě nebyla propojená, nebylo to to správné umělecké médium pro mě, aby mě přesvědčilo, že co chci udělat se musí vejít do 150 znaků. Prostě to nebylo pro mě.

AE: Není to pro každého.

CS: Také si myslím, že to opadá a myslím, že to skončí (směje se). Nemám facebook, ale i ten uvadá a objeví se něco nového, takže zase nebudu mít nic!

AE: Jednoho dne se vrátíme k poštovním holubům.

CS: Jo, vrátíme se ke klasické poště! Vrátíme se k inkoustu a peru! (směje se). Jen sním. Marná naděje.

AE: Nechci vás zdržovat déle než jsme si naplánovaly, ale děkuji, že jste si na nás udělala čas!

CS: Děkuji za pozvání! Vážím si toho, kdykoliv. A děkuji – jsem velmi ohromena tím, jak moc podporujete náš seriál, a a zejména tuto zápletku, moc to pro mě znamená. Je to opravdu důležitá věc a myslím si, že diváci a fanoušci budou spokojení a děkuji, že jsme si o tom promluvily. Je ohromné, že se o to lidé zajímají, takže si toho vážím.

AE: Pro nás je ohromné, že se vy o to tolik staráte, takže je to definitivně oboustranná vděčnost.

CS: Doufám, že budeme mít možnost si o tom více promluvit, až začneme natáčet pátou řadu a bude tu toho víc k povídání . 

AE: To by bylo skvělé! Musím se přiznat, byla jsem trochu nervózní, protože odmala jsem velký fanoušek Harriet the Spy, takže ta desetiletá ve mně byla trochu vylekaná z rozhovoru s Marion Hawthorne.

CS: Byla jste fanouškem?! To je vtipné! A víte, že Greg je v seriálu také!

AE: Vím!

CS: Víte, co je vtipné, jeho bratr navštívil seriál minulý týden, on hrál mrkev v té – pamatujete tu scénu, kde jsme všichni tancovali jako zelenina? On byl v pozadí a hrál mrkev nebo stonek celeru, už si nevzpomínám. A já si pomyslela „Páni, jsou tu tři lidé z Harriet!“

AE: To je vtipné!

CS: Je skvělé pracovat s Gregem, dlouho jsem ho neviděla. Byli jsme přáteli a zůstali jsme v kontaktu několik let po Harriet a vídali jsme se, jenže pak jsme šli každý svou cestou a roky jsem ho poté neviděla. Je úžasný, milý a popravdě režíroval následující epizodu, která je velmi důležitá pro Chloe a Gail. Ano, máme toho spousty skvělého, takže doufám, že se budete dívat a doufám, že se vám to bude líbit.

A co vy? těšíte se jak se zápletka Gail a Holly vyvine?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama