Rookie Blue (Policejní bažanti)
91/100 - 31×

Rookie Blue(Policejní bažanti)

Pět čerstvých absolventů policejní akademie je nasazeno do terénu. Konečně pro ně tedy nadešla chvíle, kdy si musí uvědomit, že trénink a akce v opravdovém životě jsou dvě úplně odlišné věci.

Kanada | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Global | 43 minut


Proč sledovat Rookie Blue?

Proč sledovat Rookie Blue?

Aneb seznamte se s bažanty z 15. okrsku.


0 0
27.2.2014

  • Pokud máte rádi seriály z policejního prostředí, tento je ten pravý pro Vás. Nenechte se splést, není to typická kriminálka. Tyhle bažanti toho zpackají opravdu hodně, jsou totiž po svém výcviku v akademii vhozeni přímo do vody reálného prostředí, kde se musí extrémně soustředit, aby se večer vrátili domů celí.
  • Nebojte, nouze není ani o komické momenty, vtipné hlášky či sarkastické narážky. Jednoduše řečeno, nikdo se tam s nikým nepáře, ať už v dobrém či ve zlém.
  • Vztahy jsou také nedílnou součástí seriálu. Ať už přátelské či intimní vztahy. Budete svědky postupné proměny jednotlivý postav. Dospějí, vyvinou se, jednoduše naberou zkušenosti a snad i někdy zmoudří.
  • Dramatické příběhy a kriminální případy nezklamou. Tyto bažanti sice vyšli právě z akademie, ale to neznamená, že jsou úplně dutí. A jejich školící důstojníci jim občas i dají za pravdu.

A i když se jedná o kanadský počin, tudíž je seriál podceňován, své publikum si najde a popravdě řečeno, nechápu proč je podceňován. Nijak se neliší od jiných seriálu od konkurenční (americké) produkce. No, možná se tak trochu liší. Série bývají 13-dílné, jak je v Kanadě většinou zvykem. Na stanici je nasazován v období jara/léta jako výplň při pauzách velkých bratrů.

V USA jej vysílá stanice ABC a v Kanadě stanice Global, která má na svědomí seriály jako například: Bomb Girls.


Neodsuzujte seriál podle původu nebo pilotu. Některé seriály potřebují čas a to přesně platí i pro Rookie Blue. Zkuste mu dát šanci a vsadím se, že si ho zamilujete.

Postavy jsme vám více přiblížili zde.

Mrkněte a dejte nám vědět jak se vám seriál líbí.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama