Rookie Blue (Policejní bažanti)
91/100 - 31×

Rookie Blue(Policejní bažanti)

Pět čerstvých absolventů policejní akademie je nasazeno do terénu. Konečně pro ně tedy nadešla chvíle, kdy si musí uvědomit, že trénink a akce v opravdovém životě jsou dvě úplně odlišné věci.

Kanada | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Global | 43 minut


Změna ve vysílání

Změna ve vysílání

Připravte se, protože tahle zpráva vás jistě nepotěší.


0 0
10.7.2014

Před dvěma dny padl na Twitteru stanice Global dotaz: Je pravda, že seriál poběží do 2. srpna a další polovina seriálu (zbylých 11 dílů) spatří světlo světa až v roce 2015? Stanice to upřesnila následovně – aktuálních 11 dílů je pátou řadou, jejíž druhá polovina volně přejde v řadu šestou.

Mezi fanoušky tato „novinka“ pochopitelně vzbudila vlnu nevole, jelikož stanice prezentovala 22 dílů jako čistě pátou sérii. Vzhledem k vysílacím plánům stanic** Global** a ABC, jež obě Rookie Blue vysílají, by se dalo pochopit rozdělení série na tzv. 5A a 5B, jako je to nově například u Grey's Anatomy (sice to není mid-season, ale ABC najela na nový plán, s čímž by se následně dalo počítat).


K tomuto náhlému rozhodnutí může vést tvůrce a producenty řada důvodů. Jedním z nich může být finanční stránka, protože pro produkci je přeci jen levnější vyplatit herce v rámci jedné série, kterou pak rozdělí a ušetří tím značnou sumu na výplatách.

Avšak pokud je rozdělení série na 22 dílů stávající realitou, přijdou fanoušci technicky vzato o 4 díly. Doposud totiž byly všechny série po 13 dílech.

Co si o tom myslíte vy? Souhlasíte s tímto nečekaným rozdělením?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !