Roots (2016)
93/100 - 6×

Roots (2016)

Novodobý remake kultovního seriálu o příbězích černošských otroků v různých dobách historie světa. Původní série byla oceňována jak diváky a kritiky a doteď je vnímána jako jedno z nejzásadnějších televizních děl.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | History | 42 minut
žánr
Drama, Historický

S01E03: Episode 3

S01E03: Episode 3

Jak George roste v mužství, projevuje rysy obou rodičů.

cz sk
1.6.2016
42 minut

Stejně jako Tom Lea, i on miluje kohoutí zápasy a podráždění; dokonalý trenér gamecocks, on vydělá přezdívku “kuřecí George.” Oženil se s kazatelskou dcerou Matildou a otcem mnoha dětí, i když se snaží udržet svého otce před sebezničujícími způsoby. Od Kizzyho zdědí George silné rodinné tradice a touhu být svobodný. Přesvědčuje se, že jednoho dne si koupí svobodu pro sebe a svou rodinu. Když ale Tom Lea ztratí bezohlednou sázku s Angličanem, prodá svého syna, aby zachránil farmu. Chicken George je převezen do Anglie.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
chinga

Kde ho zkouknu? Nemůžu najít trojku ,ale čtyřku ž jo

15.6.2016 | 7:21:01
segovesus

Kohouti zapasy :)

2.6.2016 | 11:00:59

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama