Roseanne
58/100 - 8×

Roseanne

Americká rodinka, to prý nejsou jen štíhlí krásní neomylní lidé. Jsou to i baculatí manželé, kteří se snaží vydělat si na chleba, vychovávat potomstvo a nezbláznit se ani z tchánů. Americký sitcom, který se věnoval i hlubším tématům, je i u nás dobře známý – i když si Roseanne jako starostlivou ženu v domácnosti zdaleka neoblíbili všichni, jen málokdo si hned nevzpomene, o koho jde.

USA | 1988 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | ABC | 30 minut


Roseanne se vrátí s novou řadou

Roseanne se vrátí s novou řadou

Americké stanice čím dál tím více vsázejí na obnovování ukončených seriálů. Další úspěšný seriál hlásí návrat. Dokáže nás Roseanne ještě pobavit?


1 3
17.5.2017

Devět sezón bavila Roseanne na ABC se svým sitcomem a už teď je jasné, že se ještě jednou vrátí v celé parádě. Během let 1988 až 1997 jsme mohli vidět 230 epizod a v roce 2018 se dočkáme dalších.

Návrat oznámilo všech pět herců, kteří ztvárnili hlavní postavy: Roseanne Barr (Roseanne), John Goodman (Dan), Sara Gilbert (Darlene), Laurie Metcalf (Jackie), Michael Fishman (D.J.). Už teď se ví, že se vrátí i Lecy Goranson v roli Becky. Vrátí se i Sarah Chalke, která získá zcela jinou roli.


Co myslíte, má Roseanne ještě šanci na úspěch? Má tohle obnovování podle vás smysl?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!