Rosemary's Baby
78/100 - 12×

Rosemary's Baby

Novou dvoudílnou adaptaci knihy Ira Levina přichystala americká televizní stanice NBC. Příběh se zaměřuje na mladý manželský pár, který z New Yorku uteče do Paříže s vírou v lepší život. I přes oceán je ale dostihne děsivá minulost, která oběma manželům a hlavně těhotné Rosemary změní život.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut

S01E01: Night One

S01E01: Night One

Poté, co osobní tragédie opustí Rosemary a Guy Woodhouse s obavami o nový začátek, mladý manželský pár odjíždí do Paříže, kde Guy vyložil pracovní vyučování v Sorbonně.

cz sk
11.5.2014
1 hodina

Po příjezdu dochází k řadě nešťastných událostí a brzy budou Rosemary a Guy nabídnuty s nabídkou, kterou nemohou odmítnout – bytem s nejprestižnější adresou ve městě. V tomto podivném městě najdou pohodlí mezi svými novými přáteli a sousedy, Romanem a Margauxem Castevetem, ale brzy zjistí, že byt přichází s strašidelnou minulostí. Tento dobře úspěšný starší pár vezme nováčky pod křídla a velmi se zapojí do Woodhouseových životů. Mezitím Rosemary tráví nějaký čas se svou drahou kamarádkou Julií, která se učí, jak vařit v Le Cordon Bleu. Všechno se zdá úžasné, protože se pár rozhodne pokusit o otěhotnění.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama