Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
70/100 - 22×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Když se Liz Ortecho s malou ochotou vrací zpět do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, shledá se zde s Maxem Evansem, do kterého byla kdysi zabouchnutá, a který je nyní místním policistou. Liz však brzy zjistí pravdu, že je Max ve skutečnosti mimozemšťan, který celý život skrývá své nadpřirozené schopnosti, a stejní jsou i jeho sestra Isobel a kamarád Michael. Nadrotmistr Jesse Manes má na starost vedení vládní dlouholeté konspirace, o které neví ani jeho syn Alex Manes, který se nedávno vrátil ze služby v cizině s fyzickými i citovými zraněními. Roswellem se také šíří politika strachu a nenávisti, kvůli čemuž můžou být Max a jeho rodina odhaleni a jeho milostný vztah s Liz, stejně jako jejich životy, ohrožen.

cz sk
15.1.2019
1 512 000
42 minut

Základní info:

Režie: Julie Plec
Scénář: Carina Adly Mackenzie

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Trevor St. John (Jesse Manes), Karan Oberoi (Noah Bracken), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Matthew Van Wettering (Hank Gibbons), Peter Diseth (Grant Green), Chelsea Edmundson (Lindsay),…


Hudba z epizody:


Kvíz k první epizodě

Kdy přistálo v Roswellu UFO?

Foto: The CW

Trailer k první sérii:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tereza Nováková

Dle mého super seriál

3.4.2019 | 22:22:41
KevSpa

Hodně špatné.

webmaster, korektor
20.2.2019 | 9:58:09
felisr

Původní Roswell je naprostá srdcová záležitost, na svou dobu to byl jeden z lepších teen-scifi počinů. Tohleto je ubohá snaha něco na původním seriálu vytřískat. Bohužel není jak, zápletky málo zajímavé, herci doslova špatní, chemie ne že nefunguje, ona tam žádná není! Dala jsem tomu šanci 3 díly, jestli se to někde nezvrtne k lepšímu – a hádejte co: nezvrtne.

3.2.2019 | 17:50:22
RoseBadWolf

Ach jo. Samozřejmě, že jsem fanda původního seriálu, jinak bych na to nekoukala. Hned v pilotu vymlátili všechny hezký momenty Max a Liz, které jsem měla ráda. Jsem takový fanda, že jsem dokonce četla i ty knížky! V originále! Původní seriál se jich sice taky moc nedržel, ale děj běžel a bylo to milý, zábavný, jiskřilo to. TAHLE verze se sice v některých detailech víc drží knih, ALE o to hůř ničí to hezký, co v nich bylo. Už třeba jen to, že to není seriál z prostředí střední školy. To na tom bylo kouzelný. Navíc je tu všechno hrozně rychlý. Od střelby ví Liz do 24 hodin pravdu. Myšlenky jsou tu brané zkratkou. No prostě mě to neba. Chybí tomu jiskra.

2.2.2019 | 23:02:13
Annie2809

Čekala jsem nějaké opravdu sci-fi drama. Ne zamilovanou slátaninu. Tohle je fakt nejhorší věc, co jsem za poslední rok viděla. Utrpení vydržet těch 40 min. koukat. Slabé, trapné. Plus, chemie mezi hlavními postavami vůbec nefunguje.

1.2.2019 | 14:47:32
JirkaKo1961

Tohle nemohou myslet vážně. Po skvělém, hvězdně obsazeném původním, dnes už kultovním seriálu přijdou s ne béčkovou, ale snad až déčkovou produkcí a příběhem v intencích mexicko- venezuelsko- brazilské telenovely? Pilot jsem vydržel sledovat necelých třicet minut, ale protože se mi z hereckého obsazení začalo dělat fyzicky nevolno ( zejména jsem nemohl vydýchat, že místo brilantně a charismaticky pojatého šerifa Valentina v podání skvělého Adama Sandlera se musím dívat na opravdu ošklivě vyhlížející osobu ženského pohlaví představující šerifku Valentinovou ), musel jsem to utnout. Hlavní postřeh, který jsem si z té hrůzy odnesl byl ten, že remaky některých děl jsou zcela zbytečná ztráta času, protože geniální originál se prostě už lépe odvyprávět nedá.

26.1.2019 | 10:55:16
thera

Po prvních komentářích jsem byla velmi skeptická, ale myslím, že taková hrůza to nebyla. Souhlasím s většinou komentářů níže – Isobel je doslova ošklivá, rozhodně mohli vybrat herečku lepší; homosexualita je tam přidaná na sílu, ale díky komentářům, jsem to už čekala a možná by to nemusela být špatná zápletka, to mě spíš překvapilo, že byl Michale génius:D Přeci jen, s Roswellem jsem vyrůstala, takže patří mezi desítku srdcovek, takže se to budu snažit brát jako úplně nový seriál.

čestný člen redakce
22.1.2019 | 9:11:15
Spiders 01

těžko hodnotit když je to teprve 1.díl ale pro začátek docela dobrý

21.1.2019 | 8:48:06
OriginalHunter

Povodný seriál som nevidel .. toto bolo slabé presladené najvačší bad ass je homosexuál … toto pozerať nebudem

20.1.2019 | 13:18:15
welling

super

20.1.2019 | 11:28:37
1

Stav překladu

Epizoda S04E03: Subterranean Homesick Alien

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama