Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S01E09: Songs About Texas

S01E09: Songs About Texas

S01E09: Songs About Texas

Max a Michael cestují do Texasu, aby navštívili duchovního léčitele, který by jim mohl objasnit informace o mimozemském symbolu, o kterém se Max snaží zjistit co nejvíce. Za stejným léčitelem se vydávají i Maria a Liz s nadějí, že najdou lék pro Mariinu nemocnou matku. Alex a Kyle si posvítí na seržanta Manese a jeho tajnosti.

cz sk
19.3.2019
1 016 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

ono se to fakt zlepsuje… to jsem necekal…

28.9.2019 | 23:21:42
captain

Vysoké hodnocení dnes, tento díl nahodil přece jen možnost, že se dočkáme starého dobrého Roswellu. Malý Road Trip do Texasu a heleme se, Michael a Mária spolu, a vzápětí i Max s Liz. Zbytek ponechme zatím tak, jak to je. Uvidíme, kam nás to dovede. Pořád mi chybí ještě Nasedo a Tess do skádačky!

25.3.2019 | 15:37:49
piperw

Úžasný, skvělý a naprosto perfektní. Konečně se něco děje mezi Michaelem a Mariou a Liz s Maxem. Alex s Michaelem by si to mohli vyříkat a Alex by mohl byt něco jako Jim v puvodnim Roswellu, pomáhat jim. Doufam, že Isobell ještě chvíli nechají u ledu, moc mně nebaví :/ Ten její manžel by ještě mohl být zajímavý, podle mně není takový, jak se zdá. O mimozemšťanech určitě něco ví a teď se jen utvrdil. Parádní díl, tohle bylo opravdu hodně jako starý Roswell.

22.3.2019 | 17:31:12

Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
75/100 - 13×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | The CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes)

Stav překladu

Epizoda S02E03: Good Mother

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Střípky informací k druhé sérii

Střípky informací k druhé sérii

Už za pouhých pár hodin se na stanici The CW vrátí seriál Roswell, New Mexico se svou druhou sérií. Abyste měli větší přehled, co v této řadě můžete čekat, připravili jsme pro vás shrnutí několika informací, které byly prozrazeny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců