Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S01E09: Songs About Texas

S01E09: Songs About Texas

S01E09: Songs About Texas

Max a Michael cestují do Texasu, aby navštívili duchovního léčitele, který by jim mohl objasnit informace o mimozemském symbolu, o kterém se Max snaží zjistit co nejvíce. Za stejným léčitelem se vydávají i Maria a Liz s nadějí, že najdou lék pro Mariinu nemocnou matku. Alex a Kyle si posvítí na seržanta Manese a jeho tajnosti.

cz sk
19.3.2019
1 016 000
43 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

ono se to fakt zlepsuje… to jsem necekal…

28.9.2019 | 23:21:42
captain

Vysoké hodnocení dnes, tento díl nahodil přece jen možnost, že se dočkáme starého dobrého Roswellu. Malý Road Trip do Texasu a heleme se, Michael a Mária spolu, a vzápětí i Max s Liz. Zbytek ponechme zatím tak, jak to je. Uvidíme, kam nás to dovede. Pořád mi chybí ještě Nasedo a Tess do skádačky!

25.3.2019 | 15:37:49
piperw

Úžasný, skvělý a naprosto perfektní. Konečně se něco děje mezi Michaelem a Mariou a Liz s Maxem. Alex s Michaelem by si to mohli vyříkat a Alex by mohl byt něco jako Jim v puvodnim Roswellu, pomáhat jim. Doufam, že Isobell ještě chvíli nechají u ledu, moc mně nebaví :/ Ten její manžel by ještě mohl být zajímavý, podle mně není takový, jak se zdá. O mimozemšťanech určitě něco ví a teď se jen utvrdil. Parádní díl, tohle bylo opravdu hodně jako starý Roswell.

22.3.2019 | 17:31:12

Nepřehlédněte

Jason Behr se vrací do Roswellu

Jason Behr se vrací do Roswellu

Máme tady velkou novinku, jelikož do nového Roswellu přijíždí herec z toho starého. Herec Jason Behr, který ztvárňoval Maxe Evanse v původním seriálu, se přidává k obsazení druhé série. Společně s ním nová řada představí i další dvě postavy.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců