Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S01E12: Creep

S01E12: Creep

S01E12: Creep

Když vyjde na světlo velké odhalení, Max, Michael a Isobel se nemůžou dohodnout, jak se vypořádat s důsledky. Alex odhaluje tajemství týkající se projektu Shepard a společně s Kylem a Michaelem ho prozkoumá.

cz sk
16.4.2019
917 000
43 minut

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Pokud se to nedrží už vůbec původní předlohy tak se to opravdu mělo jmenovat jinak a ne to mrvit (viz koment Captaina)! Nikdo by to nesrovnával a možná by i hodnocení bylo příznivější…

29.9.2019 | 12:01:46
piperw

Parádní zvraty, jsem ráda, že se to nedrží původního příběhu. Starý mně bavilo víc to ano, ale jsem ráda, že přišli s něčím novým protože tohle by byl jen slabý odvar původního serialu

25.4.2019 | 15:08:02
roco888

Tý jo, to je napínák, co?....... No, jenže problém je, že je to čím dál horší. Je to strojené, přehrávané, hercům nevěřím ani slovo – prostě místo, aby mne vtáhli do děje, tak mám během sledování pořád tendenci dělat něco jiného. Dokoukal jsem s velkým vypětím. Pro mne asi seriál končí......

19.4.2019 | 18:58:38
captain

Dobře. Tak je to jasné. Tohle není Roswell. Tohle je úplně jiný seriál, který si jen tak vypůjčil jméno a něco málo, co se hodilo. Trapné. Přece, přistálo jich jen 6! Pilot, ochránce (Nasedo) a královská čtveřice, Max a Tess, Michael a Isabel. Pak tam byla opozice, později, „Kůže“. Ostatní zůstali nebo zahynuli na jejich domovské planetě. Takže tak asi. Co se reakce US Army a US Adm. týče, žádné překvapení. Jasná věc. Zbytek je úplně jiný příběh. Což je, dejme tomu, fajn, ale pak se nabízí stejná otázka, jako například u Discovery. Proč neudělat originální seriál?! Jako je velmi povedené The Expanse třeba. Proč pořád něco dojit, vykrádat, dělat recovery verze vlastně? Co jít s vlastní kůží na trh a nejen připlácnout to své na nějaký zavedený název, značku, nálepku a pak to mrvit?!

18.4.2019 | 16:33:32
Mirischka

Tak tohle bylo velmi povedené, obzvláště Caufield linka. Tleskám Vlamisovi a Blackburnovi. A Karan Oberoi také velmi překvapil.

webmaster
17.4.2019 | 18:32:50

Nepřehlédněte

Jason Behr se vrací do Roswellu

Jason Behr se vrací do Roswellu

Máme tady velkou novinku, jelikož do nového Roswellu přijíždí herec z toho starého. Herec Jason Behr, který ztvárňoval Maxe Evanse v původním seriálu, se přidává k obsazení druhé série. Společně s ním nová řada představí i další dvě postavy.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců