Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) S02E01: Stay (I Missed You)

S02E01: Stay (I Missed You)

S02E01: Stay (I Missed You)

Zmítajíc se mezi zármutkem nad Maxovou obětí a radostí ze vzkříšení Rosy, potlačuje Liz svůj žal a soustředí se na čas strávený s Rosou mimo Roswell. Michael se mezitím vyrovnává s Maxovou smrtí svým vlastním sebezničujícím způsobem, zatímco Isobel zaměřuje svou pozornost na zdokonalování svých mimozemských schopností. A nakonec objeví Liz něco znepokojivého, když se na Rose začnou projevovat záhadné vedlejší účinky jejího vzkříšení.

cz sk
16.3.2020
752 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

A to je zas co?! Nevím teda…

24.3.2020 | 20:47:46
Raiden123

Podivnost ako /ne-/obvykle … Ta blondka prisla na nieco,ze je mozno tehotna,eh … a to povedali,ze s toho nebudu robit drama s tehotenstvom. Asi si producentka nasypala piesok do pusy,ked to povedala … a nebolo jej dobre rozumiet.

Moje male podozrenie je,ze barmanka je napol mimozemstan,zda sa,ze jej matku niekto uniesol,no zatial,nieje jasne,ci to bol clovek s autom,alebo nieco ine.

Tato verzia serialu roswell je divna,neviem sa rozhodnut,ci to vobec stoji za to sledovat.

17.3.2020 | 8:03:04

Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
77/100 - 14×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | The CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes)

Stav překladu

Epizoda S02E10: American Woman

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Shiri Appleby zrežírovala čtvrtou epizodu. S kým se při tom shledala?

Shiri Appleby zrežírovala čtvrtou epizodu. S kým se při tom shledala?

Shiri Appleby můžete znát ve světě Roswellu jako Liz Parker, hlavní postavu seriálu Roswell. V tomto novém zpracování jsme ji sice nemohli vidět před kamerou, ale místo toho se nachází za ní. A když režírovala čtvrtý díl, shledala se s Jasonem Behrem coby jejím seriálovým Maxem Evansem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců