Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
73/100 - 24×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Kyle Valenti

Kyle Valenti

Syn šerifky, který je doktorem a Liziným klukem ze střední školy.

Sezóny 4
2019 - 2022

Kyle je rodákem z Roswellu, jehož otec i matka jsou místní policisté. Otec Jim Valenti byl ve městě šerifem a po jeho náhlé smrti se tohoto místa ujala jeho matka Michelle. V dětství si byl Kyle blízký s Alexem Manesem, ale když na střední škole vyšla najevo Alexova homosexualita, Kyle se od něj odvrátil a začal ho se svými přáteli šikanovat. Kyle měl ale i dobrou stránku, kterou projevoval například ke své přítelkyni a středoškolské lásce Liz. Jejich vztah ale nevydržel a Liz se navíc z Roswellu odstěhovala. Kyle se vydal po lékařské dráze a vystudoval medicínu. Když se stal doktorem a chirurgem, přijal místo v roswellské nemocnici, kde se snaží lidem pomáhat a zachraňovat je.

Kyle se začne postupně dozvídat, že za smrtí jeho otce se toho skrývá mnohem víc, než se zdálo a že měl spoustu tajemství. Na chvíli spojí síly se seržantem Jessem Manesem, od něhož se dozví o existenci mimozemšťanů a jakou mají Valentiovi a Manesovi spojitost s havárií z roku 1947. Když ale zjistí seržantovy skutečné záměry, přeruší s ním kontakt a místo toho se přidá na stranu Liz, která častokrát potřebuje Kyleovu pomoc s mimozemskými a lékařskými záležitostmi.


Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E13: How's It Going to Be

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama