Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko) Kyle Valenti

Kyle Valenti

Kyle Valenti

Syn šerifky, který je doktorem a Liziným klukem ze střední školy.

Sezóny 3
2019 - 2021

Kyle je rodákem z Roswellu, jehož otec i matka jsou místní policisté. Otec Jim Valenti byl ve městě šerifem a po jeho náhlé smrti se tohoto místa ujala jeho matka Michelle. V dětství si byl Kyle blízký s Alexem Manesem, ale když na střední škole vyšla najevo Alexova homosexualita, Kyle se od něj odvrátil a začal ho se svými přáteli šikanovat. Kyle měl ale i dobrou stránku, kterou projevoval například ke své přítelkyni a středoškolské lásce Liz. Jejich vztah ale nevydržel a Liz se navíc z Roswellu odstěhovala. Kyle se vydal po lékařské dráze a vystudoval medicínu. Když se stal doktorem a chirurgem, přijal místo v roswellské nemocnici, kde se snaží lidem pomáhat a zachraňovat je.

Kyle se začne postupně dozvídat, že za smrtí jeho otce se toho skrývá mnohem víc, než se zdálo a že měl spoustu tajemství. Na chvíli spojí síly se seržantem Jessem Manesem, od něhož se dozví o existenci mimozemšťanů a jakou mají Valentiovi a Manesovi spojitost s havárií z roku 1947. Když ale zjistí seržantovy skutečné záměry, přeruší s ním kontakt a místo toho se přidá na stranu Liz, která častokrát potřebuje Kyleovu pomoc s mimozemskými a lékařskými záležitostmi.


Foto: The CW

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E09: Tones of Home

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Domovská planeta Maxe, Isobel a Michaela odhalena

Během prvních dvou sérií jsme se toho o planetě, ze které mimozemšťané na Zemi přiletěli, moc nedozvěděli. Jen jsme věděli, že tam probíhala jistá válka a část obyvatel uprchla napříč vesmírem. Začátek třetí řady nám ale přinesl několik nových podrobností.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců