Roswell, New Mexico (Roswell: Nové Mexiko)
70/100 - 22×

Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Karan Oberoi (Noah Bracken), Trevor St. John (Jesse Manes), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Kayla Ewell (Nora Truman), Dylan McTee (Wyatt Long)

Nora Truman

Nora Truman

Michaelova matka, která přistála v Roswellu v roce 1947.

Sezóny 3
2019 - 2021

Nora je mimozemšťanka, která pochází z planety Oasis. Na té došlo k válce a Nora společně s dalšími z planety uprchla v kosmické lodi a havarovala v roce 1947 na planetu Zemi do městečka Roswell v Novém Mexiku. Zde byla jednou z přeživších a společně s Louise se jí podařilo zachránit kokony s jejich dětmi a uprchnout. Obě ale byly zraněné a pomoc nalezly u farmáře Roye Bronsona, který je u sebe ukryl. Když mu Nora pomůže svými schopnostmi s úrodou, Roy jim nabídne přístřeší na dobu neurčitou.

Zde se jí i Louise daří žít v utajení pod příjmením Truman po celý rok, dokud je tam nenašli vojáci z projektu Shepherd pod vedením Trippa Manese. Nora byla zadržena a zavřena do věznice Caulfield, kde byli drženi všichni přeživší mimozemšťané. O 70 let později ji zde nalezne její syn Michael, avšak dojde k výbuchu celého zařízení a ona i ostatní přítomní mimozemšťané zde umírají.


(Foto: The CW)

Rodinní příslušníci:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Never Let You Go

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO GO.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Roswell přivítá mimozemšťany naposledy

Pro fanoušky seriálu Roswell, New Mexico tu máme smutné zprávy, jelikož The CW oznámilo, že nadcházející čtvrtá řada bude pro seriál konečnou. Doufejme, že konec řady nebude moc otevřený a jakžtakž bude působit jako správný konec seriálu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama