Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení) Patrick Warburton míří do Řady nešťastných příhod. Nového Klíšťáka ale vynechá

Patrick Warburton míří do Řady nešťastných příhod. Nového Klíšťáka ale vynechá

Patrick Warburton míří do Řady nešťastných příhod. Nového Klíšťáka ale vynechá

Jedna z hlavních hvězd Pravidel zasnoubení si na chvíli od seriálů odpočinula. Už to ale neplatí. Seriálový Jeff Bingham právě táhne novou komedii na NBC. Nedávno si ho navíc všimli i na Netflixu, kde ho obsadili do seriálu s Neilem Patrickem Harrisem.

2 0
20.3.2016

Rodinných komedií o vztazích rodičů a jejich dětí zjevně není nikdy málo. Nejnovějším přírůstkem do této početné rodiny seriálů je sitcom Crowded. V něm se dva manželé radují z toho, jak si užívají život sami. Idylku jim ale zkazí jejich dvě dcery, které se vrátí ze světa a chtějí s nimi opět bydlet.

(Patrick Warburton a Carrie Preston v seriálu Crowded. Foto: NBC)


Premisa nové komedie je celkem okoukaná. Herecké obsazení je o něco zajímavější. V hlavních rolích dvou manželů se totiž objeví Patrick Warburton (seriálový Jeff Bingham) a Carrie Preston známá třeba z True Blood nebo The Good Wife. První díly seriálu zatím nejsou nijak závratně zábavné, ale není to ani naprostý odpad. Ostatně podívat se na něj můžete sami, venku už jsou v tuto chvíli první dvě epizody.

Mnohem zajímavější projekt, který Warburtona čeká, má v rukou streamovací gigant Netflix. Ten už přes rok pracuje na osmidílné adaptaci Řady nešťastných příhod od Daniela Handlera, který je napsal pod pseudonymem Lemony Snicket. Hlavní roli v plánovém seriálu už dostal Neil Patrick HarrisHow I Met Your Mother – zahraje si hraběte Olafa – a Warburton ztvární samotného vypravěče, tedy Lemonyho Snicketa. Seriál se bohužel ale ještě nezačal natáčet a kdy ho uvidíme zatím nevíme.

(Nového Klíšťáka už si Patrick Warburton nezahraje. Foto: FOX)

A Patricka Warburtona se týká i další seriálová novinka, i když trochu nepřímo. Kdo pamatuje na animovaného Klíšťáka ze SuperMaxu, ten dost možná znal i stejnojmenný hraný seriál v originále nazvaný The Tick. Warburton v něm hrál titulní roli komického hrdiny, který zlosynům v jeho městě nenechá projít žádnou kulišárnu. O seriál teď projevil zájem Amazon a jak uvádí web Deadline, pilotní díl nechá zpracovat producent seriálů Turn: Washington's Spies nebo Bones Barry Josephson a tvůrce Klíšťáka Ben Edlund. V tomto restartu se má hlavní superhrdina vzpamatovávat ze ztráty paměti a opět a znova bojovat proti zločinu.

V seriálu si bohužel Warburton nezahraje. Kdo zaujme jeho místo stále není jasné. Už teď se ale ví, že v rolích jeho parťáků se objeví Griffin Newman (Vinyl) jako Arthur Everest a Valorie Curry (House of Lies) jako jeho sestra Dot. První díl by mohl režírovat Wally Pfister (Transcendence, Flaked).

Abychom ale nemluvili jen o Patricku Warburtonovi, i další herci z Rules of Engagement se hezky činí. Megyn Price (Audrey) uvidíme v nové netflixovské komedii The Ranch, Bianca Kajlich (Jennifer) hraje už ve třetí řadě úspěšné komedie Undateable a Olivera Hudsona (Adam) mohli diváci poznat v Nashville či Scream Queens. Sukničkář Russell, respektive komik David Spade se v televizi moc neobjevuje a spíše se zaměřuje na živá stand-upová vystoupení. Jeho podřízený Timmy je na tom „seriálově lépe“ – Adhir Kalyan hraje jednu z hlavních rolí v letošní sci-fi novince Second Chance.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek