Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Titulky na první sérii

Titulky na první sérii

A jak jsme slíbili, tak také plním. Už od včerejška si nejbystřejší z vás mohli všimnout, že Leggy dokončil český překlad 1. série. Informace o releasech a dalších akcích najdete uvnitř článku.

0 0
8.5.2010

Patero titulků bylo vytvořeno na verzi DVDRip-XviD-SAiNTS, jediné dva díly (1×02, 1×03) sedí na verzi HDTV.XviD-XOR, postupně přibudou přečasy na DVDRipy (když existuje DVDRip, nemá význam stahovat HDTV ripy, přečasují se tedy jen dva díly). Za skvělou práci děkuji ještě jednou Leggymu, který se teď právě vrhá na doplnění čtvrté řady. Po jejím skončení pak bude pracovat na řadě druhé a třetí. Doufáme, že si RoE s českými titulky řádně užijete.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama