Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Vítejte

Vítejte

Právě se nacházíte na půdě zbrusu nových a v Česku prvních fanouškovských stránek seriálu Rules of Engagement stanice CBS, který právě dnes začíná svou 4. sérii! Na co se můžete těšit?

0 0
1.3.2010

Hlavním důvodem založení toho webu byla chuť rozšířit tento vcelku neznámý seriál mezi české publikum. Věříme, že by si Rules of Engagement mohlo najít místo na vaší seriálové tabuli, možná i ve vašich srdcích.

Dalším faktem je, že k seriálu nevznikají žádné české titulky. Slovenský překlad zajišťuje pouze janakulka. Ten i nadále bude překládat do slovenštiny. Náš titulkářský tým na edně (osvědčený již z Dextera, Flashforwardu, či Lost, a sice Andulak & Araziel) se bude týden co týden starat o český překlad nových epizod čtvrté série, postupně také doplňovat české titulky k epizodám předešlých tří řad. Věříme, že s jejich prací budete spokojeni.

A samozřejmě, jak už je u edny zvykem, nechybí na webu popisy epizod, profily postavherců, můžete si prohlédnout fotkyvidea, také se dozvědět i něco extra.

Web bude samozřejmě pravidelně aktualizovaný o aktuální novinky, takže si můžete být jistí, že vám nic neunikne! Teď už jen příjemnou zábavu a … zůstaňte naladěni.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama