Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení) Vítejte

Vítejte

Vítejte

Právě se nacházíte na půdě zbrusu nových a v Česku prvních fanouškovských stránek seriálu Rules of Engagement stanice CBS, který právě dnes začíná svou 4. sérii! Na co se můžete těšit?

0 0
1.3.2010

Hlavním důvodem založení toho webu byla chuť rozšířit tento vcelku neznámý seriál mezi české publikum. Věříme, že by si Rules of Engagement mohlo najít místo na vaší seriálové tabuli, možná i ve vašich srdcích.

Dalším faktem je, že k seriálu nevznikají žádné české titulky. Slovenský překlad zajišťuje pouze janakulka. Ten i nadále bude překládat do slovenštiny. Náš titulkářský tým na edně (osvědčený již z Dextera, Flashforwardu, či Lost, a sice Andulak & Araziel) se bude týden co týden starat o český překlad nových epizod čtvrté série, postupně také doplňovat české titulky k epizodám předešlých tří řad. Věříme, že s jejich prací budete spokojeni.


A samozřejmě, jak už je u edny zvykem, nechybí na webu popisy epizod, profily postavherců, můžete si prohlédnout fotkyvidea, také se dozvědět i něco extra.

Web bude samozřejmě pravidelně aktualizovaný o aktuální novinky, takže si můžete být jistí, že vám nic neunikne! Teď už jen příjemnou zábavu a … zůstaňte naladěni.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek