Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Rules of Engagement

Všechno na světě má svá pravidla. Manželský ani záletnický život nevyjímaje. O zasnoubení ani nemluvě.

5. února 2007 spustila stanice CBS svůj nový seriál, o kterém by se dalo říct, že úspěšně kopíruje o dva roky starší a dnes již prakticky kultovní How I Met Your Mother. Stejně jako ve známějším HIMYM, i tady se schází a přátelí partička pěti kamarádů. Hospůdku MacLaren's jen vyměnili za bistro Island Diner a noční posezení vyměnili za snídaně, obědy, svačiny a přesnídávky.


Audrey a Jeff jsou celkem šťastně ženatí a dohromady tvoří nejstarší pár seriálu. O poznání mladší Adam a Jennifer jsou jedni z mála přátel, které si ještě manželé dokážou udržet při sobě a můžou jim jen závidět, jaké to bylo, když ještě oni byli mladí a zasnoubení. Pátým kolem u vozu je Russell, který se všem čtyřem vysmívá a prosazuje myšlenku svobodného života bez lásky, ale s kupou sexu.

Na první pohled forma přesně zajetých kolejí, na druhý pohled je seriál Rules of Engagement se svými sedmi řadami přeci jen jiný. Dospělejší situace, vyzrálejší humor, problémy všedních dnů, či věrohodné zápletky z toho výtvoru dělají ne až tak úplně obyčejný seriál o vztazích. Ačkoliv se děj příliš neposouvá dopředu a je založen hlavně na samotně stojících epizodách, můžete si být jistí, že i přesto vás jeho kouzlo očaruje a nepustí již v několika prvních epizodách. Ostatně, první série má jen sedm dílů. A to za vyzkoušení určitě stojí!

Thumbnail Play icon

FOTO: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
atlas

Chytré, vtipné, líbí se mi každý díl. Jeden z těch seriálů na které koukám, když jsem nemocný.

25.1.2021 | 18:41:23
Hesaido

Už dlouho jsem se tolik nezasmál doporučuji a každý díl se mi líbil :) .

12.1.2016 | 15:11:17
iHyi

Sedm sérií se na seriálu podepsalo ne zrovna dobře. Ale pořád je to srdcovka.

čestný člen redakce
9.2.2014 | 23:56:44

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama