Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení) Popis

Rules of Engagement

Rules of Engagement

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

Všechno na světě má svá pravidla. Manželský ani záletnický život nevyjímaje. O zasnoubení ani nemluvě.

5. února 2007 spustila stanice CBS svůj nový seriál, o kterém by se dalo říct, že úspěšně kopíruje o dva roky starší a dnes již prakticky kultovní How I Met Your Mother. Stejně jako ve známějším HIMYM, i tady se schází a přátelí partička pěti kamarádů. Hospůdku MacLaren's jen vyměnili za bistro Island Diner a noční posezení vyměnili za snídaně, obědy, svačiny a přesnídávky.


Audrey a Jeff jsou celkem šťastně ženatí a dohromady tvoří nejstarší pár seriálu. O poznání mladší Adam a Jennifer jsou jedni z mála přátel, které si ještě manželé dokážou udržet při sobě a můžou jim jen závidět, jaké to bylo, když ještě oni byli mladí a zasnoubení. Pátým kolem u vozu je Russell, který se všem čtyřem vysmívá a prosazuje myšlenku svobodného života bez lásky, ale s kupou sexu.

Na první pohled forma přesně zajetých kolejí, na druhý pohled je seriál Rules of Engagement se svými sedmi řadami přeci jen jiný. Dospělejší situace, vyzrálejší humor, problémy všedních dnů, či věrohodné zápletky z toho výtvoru dělají ne až tak úplně obyčejný seriál o vztazích. Ačkoliv se děj příliš neposouvá dopředu a je založen hlavně na samotně stojících epizodách, můžete si být jistí, že i přesto vás jeho kouzlo očaruje a nepustí již v několika prvních epizodách. Ostatně, první série má jen sedm dílů. A to za vyzkoušení určitě stojí!

Thumbnail Play icon

FOTO: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
atlas

Chytré, vtipné, líbí se mi každý díl. Jeden z těch seriálů na které koukám, když jsem nemocný.

25.1.2021 | 18:41:23
Hesaido

Už dlouho jsem se tolik nezasmál doporučuji a každý díl se mi líbil :) .

12.1.2016 | 15:11:17
iHyi

Sedm sérií se na seriálu podepsalo ne zrovna dobře. Ale pořád je to srdcovka.

čestný člen redakce
9.2.2014 | 23:56:44

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek