Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Jennifer Morgan

Jennifer Morgan
Sezóny 7
2007 - 2013

Adamova snoubenka bez příjmení (až do epizody 4×05), i tak by se dala Jen popsat jednou větou. Její poslední jméno je totiž jedinou záhadou celého seriálu. V epizodě 2×12 Pimp My Bride se jej snažil marně uhodnout Jeff. Jen je mladá a roztomilá slečna, které nechybí smysl pro humor a notná dávka sarkasmu. V žilách ji koluje extra horká krev a když jí není zajištěn stálý přísun kafe, dokáže být opravdu zlá. Její vztah s Adamem zatím stagnuje na té „zasnoubené“ části, do svatby se příliš nehrnou, život jim takto vyhovuje. I přesto jsou oba terčem Russellova štiplavého humoru.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama