Rules of Engagement (Pravidla zasnoubení)
78/100 - 10×

Rules of Engagement(Pravidla zasnoubení)

Možná jste mladí, šťastně zamilovaní a užíváte si spolu se svou drahou polovičkou a plánujete společnou budoucnost. Možná jste (alespoň fyzicky) starší a na každém prstu máte dvacet ženských, kterých jména si nepamatujete. Možná jste ještě malinko starší a z manželského stereotypu vycházíte už jen o svátcích. A možná jste se právě našli. Americký sitcom o partičce kamarádů a životu ve dvou.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Patrick Warburton (Jeff Bingham), Megyn Price (Audrey Bingham), Bianca Kajlich (Jennifer Morgan), Oliver Hudson (Adam Rhodes), David Spade (Russell Dunbar),

Timmy Patel

Timmy Patel
Sezóny 5
2009 - 2013

Timmy se v seriálu poprvé v epizodě 3×02 Voluntary Commitment, kde si ho Russell vybral jako svého nového asistenta. Místo činností, spjatých s Russellovým zaměstnáním, ukládal šéf Timmymu úkoly naprosto opačného charakteru. Domlouvání rande, vymlouvání se z rande, balení holek, nošení sendvičů a kafe do kanceláře, … Timmy už chtěl s prací několikrát seknout, pokaždé ho ale Russell přesvědčil, že i když je s ním zacházeno jako s hadrem, může pořád kariérně růst.

Timmy byl ohlášen jako jedna z hlavních postav pro 4. sérii, jeho životní příběh tedy bude určitě ještě dosti pestřejší.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama