Runaways
83/100 - 70×

Runaways

Ve světě, kdy může být hrdinou úplně každý, se dává dohromady skupina dětí se zvláštními schopnostmi, jejichž rodiče nejsou tak dobrými lidmi, jak se může zdát. Mají děti vůbec nějakou šanci prosadit se ve světě dospělých hrdinů a zastavit své zlé rodiče, nebo je čeká porážka a zatracení?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Hulu | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový
hrají
Rhenzy Feliz (Alex Wilder), Lyrica Okano (Nico Minoru), Virginia Gardner (Karolina Dean), Ariela Barer (Gert Yorkes), Gregg Sulkin (Chase Stein), Allegra Acosta (Molly Hernandez), Annie Wersching (Leslie Dean), Brigid Brannagh (Stacey Yorkes), Kevin Weisman (Dale Yorkes), Ever Carradine (Janet Stein), Ryan Sands (Geoffrey Wilder), James Marsters (Victor Stein), Brittany Ishibashi (Tina Minoru), Angel Parker (Catherine Wilder), James Yaegashi (Robert Minoru)

Runaways

Runaways

Ve světě, kdy může být hrdinou úplně každý, se dává dohromady skupina dětí se zvláštními schopnostmi, jejichž rodiče nejsou tak dobrými lidmi, jak se může zdát. Mají děti vůbec nějakou šanci prosadit se ve světě dospělých hrdinů a zastavit své zlé rodiče, nebo je čeká porážka a zatracení?

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
M4JKY

Za mňa veľmi dobrý seriál :)

5.7.2022 | 19:37:05
choudys

První série nám představila nejen „oba týmy“. Druhá to rozjela se vším všudy, zvraty, nové hrozby, proměny postav a linie příběhu, kterej mě zatraceně baví. Víc netřeba dodávat. 6.4.2019
Třetí je o temnotě a světle, hlavním boji v nich. Morgan jim pěkně zatopila. Účast Tandy a Tyrona se mi líbila.
Tento seriál je hlavně o pocitech, děj není nijak bombastický a akční, ale spoustu lidem, hlavně mladší generaci, se může líbit. Mě to bavilo, odpočinkový seroš se vším všudy, magie, technologie, mimozemšťani… Rozšiřuje svět Marvel, vůbec jsem nevěděl, že tohle mají v repertoáru :) .

5.5.2020 | 21:04:43
dalibor.durcak

První řadu jsem tak nějak přežil, tu druhou jsem ale musel vzdát v polovině. Tak nesympatické obsazení, trapná zápletky, tragické herecké výkony…Zrušte to, dokud je čas!

14.12.2019 | 8:02:15
štývn

Za mě super seriál.Líbí se mi složení týmu i samotná zápletka.

23.2.2019 | 10:50:24
FValek

Líbí se mi složení herců i příběhové změny oproti komiksu. Ze začátku trošku nudný rozjezd, ale dá se na to zvyknout a druhá série píše. Marvel má všechny seriály takové méně akční, ale když už, tak to stojí za to, jen občas takové logické mušky, ale to se přežije. :D

22.2.2019 | 18:32:40
marka_004

Jakoby není to špatný, trošku nuda. Začala sem to sledovat jen díky nicolina

18.12.2018 | 16:20:15
Golradir

Velké zklamání, pokud čekáte stejně jako já, že se bude něco dít v dalším dílu, tak budete čekat celou první řadu…

19.5.2018 | 22:31:00
peeeto

Prečítal som si o tomto seriále vela hodnotení akože je nuda, že sa tam nič nedeje a že dej je o ničom… A zaujímalo by ma čo tým kdo myslel… pretože dej predvídatelný určite nie je: zaujímalo by ma, kdo tušil v 3. diely čo sa stalo Amy?? no asi nikdo… Kdo tušil, čo bol ten týpek na lôžku?, odkial mala Molly svoje schopnosti? Prečo vlastne ich rodičia zabíjali? Seriál vyvolal veľmi veľa otázok a len postupne poskytoval odpovede ale zároveň tvoril ďalšie otázky… Kto vie čo je v tom kráteru? Ako nechápem čo ste čakai? že z tých tetí budú zrazu avengers?

čo sa týka postáv, tak to je tiež dosť zaujímavé… stavím sa že nikdo o troch dieloch ani po 5 nebude tušiť, jak vzťahy medzi jednotlivými ľuďmi dopadnú…

Jediné čo by sa tomudalo vytknúť je trochu spracovanie

25.2.2018 | 18:41:45
tennajkrajsi

po tom co rozbil ten notas som to dalej nesledoval strasna blbost

6.2.2018 | 6:32:03
Malkivian

Slabých 50 % především za technickou stránku seriálu

15.1.2018 | 14:10:10
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama