S.W.A.T.
87/100 - 38×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová), Kareem Grimes (Little Red)

S04E17: Whistleblower

S04E17: Whistleblower

Tým spěchá zachránit oběti zločinecké skupiny obchodující s bílým masem, která si vzala na paškál ženy zbavené práv. A Hondo se ocitne na druhé straně názorů než Leroy a Darryl, kam by měla směřovat budoucnost jejich podnikání; a Street zajde za Chris ji požádat, aby se setkala s jeho matkou v nemocnici.

cz sk
20.5.2021
3 130 000
43 minut

Základní informace:

Režie: Cherie Dvorak
Scénář: Ryan Keleher
Herci: Shemar Moore (Daniel ‚Hondo‘ Harrelson), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Jay Harrington (David ‚Deacon‘ Kay), Deshae Frost (Darryl Henderson), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), David Marciano (det. Billings), Daniela Leon (Shannon), Bill Dawes (Gabriel) s Michael Beach (Leroy Henderson) a Amy Farrington (Piper Lynchová), … 

Foto: CBS

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
flok45

Opět takový pohodový díl. Je mi líto Deacona, že si to odnáší za to s tím Durhamem, ale snad se to vyřeší. Už mě docela nudí to okolo Hondy a Leroye snad už se to takhle uzavřelo.

21.5.2021 | 18:46:50

Stav překladu

Epizoda S04E18: Veritas Vincint

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

První čtyři série se vysílaly na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama