S.W.A.T.
87/100 - 38×

S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Amy Farrington (Piper Lynchová), Louis Ferreira (William 'Buck' Spivey), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová), Kareem Grimes (Little Red)


Čtvrtá řada se vrací s dvojitou porcí dílů už 11. listopadu

Čtvrtá řada se vrací s dvojitou porcí dílů už 11. listopadu

Hondo a jeho elitní tým SWAT se vrátí na obrazovky za necelý měsíc. A to rovnou najednou se dvěma díly. V prvním díle se bude tým zabývat rasovým napětím mezi policií a černošskou komunitou a v druhém budou spolupracovat s CIA a snažit se dostat mezinárodního zločineckého bosse.

4 1
14.10.2020

Seriál S.W.A.T. se vrací na televizní obrazovky se svojí čtvrtou řadou už 11. listopadu. A ro rovnou dvojitou porcí dílů. Prvním premiérovým dílem bude díl, který měl sloužit jako finále minulé řady. V něm budeme pomocí flashbacků sledovat současné i minulé napětí mezi policejními složkami a černošskou komunitou. Tedy se bude dále rozvíjet téma, kterého jsme se dočkali v úplně prvním díle našeho seriálu. V druhém díle bude Hondův tým sloužit jako sledovací jednotka pro CIA a rasové diskriminaci bude čelit tentokrát Tanova asijská matka.

Popis prvního dílu:

Hondo, jeho otec Daniel st. a jeho pěstounský syn Darryl čelí historii rasového napětí v Los Angeles mezi bezpečnostními složkami a černou komunitou skrze zpětné záběry do města v roce 1992 po rozsudku Rodneyho Kinga. A tým SWAT pronásleduje roztříštěný drogový kartel El Diablo ukrývající se ve městě a džihádistickou skupinu, která nechává v koordinovaných útocích vybuchovat bomby.


Popis druhého dílu:

Tým SWAT slouží jako domácí sledovací jednotka pro CIA a snaží se potvrdit, jestli se mezinárodní zločinecký boss znovu nevrhl do podnikání, poté co byl po dlouhé roky mimo. A Tanova matka, Chan Fei, je obětí rasové diskriminace a Hondo se poprvé od jejich rozchodu potkává se svojí expřítelkyní Nichelle.

Těšíte se na další dobrodružství Hondova týmu?

Foto: CBS

  • 1-6bce94a00f15766f89125428c09f1ccc.jpg
  • 2-7bdf0c5d718224e721d4041a80437266.jpg
  • 3-0abfaaeba5d5ed2c5690fb8f84bff396.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E10: Buried

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá pro web Titulky @spajk.

První čtyři série se vysílaly na stanici AXN s českým dabingem.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama